Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

@Utvara - u Showgirls ima seksa, što je uvek subverzivno.

 

Niske strasti si preskočio :)

 

Auuu... tako je! Niske Strasti sa Sharon Stone... da da čiča Verhoeven je uvek imao oko za dobru žensku ulogu, jelte...

Link to comment

Arrival.

 

Nisam oduševljen. Nekako mi je već viđeno, a poruka mi je malo patetična. Pri tom, ne znam da li je samo kod mene slučaj, ali skinuo sam dve verzije filma, 25gb 4k i 16gb 1080p i slika je toliko tamna da to nije normalno. Što na kompu, što na tv-u u bilo kom modu, cinema pogotovu.

Link to comment

LG 55UH661v ali kao što rekoh, na kompu je isti slučaj, a i ostali filmovi "rade" normalno.

 

 

Sačekaću par meseci da dodje na HBO, ali mislim da bi problem mogao biti da IPS modeli (kao tvoj) imaju problem da prikazuju nijanse crne. Lično sam samo zbog toga uzeo VA model (sa najnovijim Auo A-MVA panelom), plazme nisam hteo da uzimam zbog toga što se prestalo sa proizvodnjom, pa bi se teško dolazilo do delova za eventualnu popravku, a OLED televizori i dalje imaju problem sa pokretnom rezolucijom.

 

Mada, ne bih da donosim zaključke dok ne vidim, moguće je da je i do samog filma. Imam i IPS TV u dnevnoj sobi koji nikad ne koristim, ali kad naidje Arrival testiraćemo i na njemu.

Edited by Jeremija
Link to comment

Ne sećam se da si pisao o tome kada sam pitao na tv teži oko saveta za kupovinu [emoji14]

 

Kao što rekoh, odgledao sam jedno 50 što filmova što serija od kupovine, ovo je jedinstven slučaj.

 

Sent from my Nexus 6P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...