Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

christine? ono hororče malo slatko :) gledao samconvoy....sad gledam fotke na imdb izgleda da sam ga gledao na tv-u kad sam bio mali. ostavio mi je dobar utisak čim se sećam. :)

Link to comment

evo još malo11 harrowhouse - 1974the seven-ups - 1973race with the devil 1975jedan malo stariji it's a mad mad mad mad world - 1963cannonball 1976charley varrick 1973spilbergov debi TV film Duel 1971takođe spilberg sugarland express 1974the hitcher 1986 sa rudijem u glavnoj ulozimalikov debi badlands, sa martinom sheenom 1973možeš da probaš i zemekisov debi used cars 1978, sa kurtom russellom, fin filmići tako...

Link to comment
CarsTheCaliforniaKid.jpgovo sam gledao ko klinac i naložio se žešće na martina sheena. otad volim da ga gledam u svemu do početka 80-ih. velika preporuka za ovaj film. mnogo je cool sheen, skoro da je prišao mc queenu.
Link to comment

ne, ne nije to isto...jer ti si odgledao dosta filmova i znaš šta valja a šta ne... tebe uvek mogu da pitam za preporuku, jeste da su ukusi različiti i da o njima ne vredi raspravljati, međutim otprilike oko 80% filmova koje si ti gledao se i meni sviđaju.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Resio sam da posvetim malo paznju i Gaju Riciju. Sta preporucujete njegovo da se pogleda ? Osim Dve cadjave.
Snatch, ostalo nemoj. Ajde, mozes Sherlocke ako nisi gledao bibisijevu™ adaptaciju.
Link to comment
Phantomhttp://www.imdb.com/...ref_=fn_al_tt_1opet nerealna ocena, ovog puta niska. realno oko 7 - 7,5. pogledajte ga..
Meni nije taj film za tako visoku ocenu... Rađen je kao dosta slabašna produkcija, ni scenario ni režija nisu ništa posebno... Više deluje kao prigodni TV film, a promašeno je i dosta prilika da se mnogo toga digne na višu razinu... Slabo je to, realno...
Link to comment

Na prvu loptu:

@syme thunderbolt sam davno odgledao, fenomenalan naravno..dirty mary nisam gledao, našao ga...hvala syme i tebi
DirtyMCL ti je jedan od klasika, ako si pitao baš za TLB-ov aspekt automobilskih jurnjava...Niko nije pomenuo zato što se podrazumeva, tu je naravno Smokey and the Bandit (1977) (samo prvi deo) sa sjajnim Jackie Gleason kao šerifom Bufordom T. Justiceom of Portague County...Onda, čuveni, prilično gledani trash Paula Bartela: Death Race 2000 (1975)...Naravno, tu je jedan od klasika osamdesetih: Black Moon Rising (1986), ali i to su valjda svi gledali...Ova četiri isto:
jedan malo stariji it's a mad mad mad mad world - 1963cannonball 1976spilbergov debi TV film Duel 1971možeš da probaš i zemekisov debi used cars 1978, sa kurtom russellom, fin filmić
Nisam gledao sve Mocine ali, recimo, Siegelov Charley Varick slabo ima trke - mada je za pod obavezno iz američkih sedamdesetih... Nije sjajan film, ali mogao bi ti se dopasti, ako ga već nisi gledao...Od novijih, tu je Highwaymen (2004), pritom i skrajnut i prilično loše ocenjen na IMDB i svakako kvalitetniji od toga, kao i Miliusov prelazak na TV: Motorcycle Gang (1994)... Tu je delimično i Jonathan Mostow, Breakdown (1997), ali morao bi se formirati onda topic, pa lagano...Naravno, film koji je stvarno najbliži TLB-u je Cockfighter (1974), ali je bez moto-trka :D Edited by Ajant23
Link to comment
The Intouchables (2011) 5.5/10naivnost i ziheraštvo do panja. delboj i rodni epizoda u operi i kod viktorijinih na imanju pretočena u francuskom lošem rimejku
Taj film, pored toga što je sasvim solidan, važan je i zbog toga što je barem jednog Cezara oduzeo pravom i totalnom francuskom sranju iz te godine: The Artistu, verovatno najgoroj bluvotini koja je dobila Oskara za najbolji film u istoriji dodele Oskara za najbolji film...Takođe, The Intouchables (2011), fin filmić koji završava na obalama Normandije, raskršta sa praksom rasizma na filmu donoseći Cezara za glavnu mušku ulogu glumcu koji tumači lik stvoren po stvarnim događajima...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...