Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

jel Despicable Me 2 bio, pa prosao ili jos nije ni dosao u bioskope?zajebah se, pa obecah sestricu da cemo ici sutra da gledamo, a on vec gledao u nemackoj...ups.

Link to comment
ja sam se vratila sa pacific rima...i popizdela sam nevidjeno.kako glupav film. ocajan.ni fajtovi mi se nisu svideli, nista.aaaaaaaaaaaa.
Super zabava.
Link to comment
jel Despicable Me 2 bio, pa prosao ili jos nije ni dosao u bioskope?zajebah se, pa obecah sestricu da cemo ici sutra da gledamo, a on vec gledao u nemackoj...ups.
Koliko ima godina? Skini lepo Tamni kristal ili Lavirint i pusti mu to. Rocks friendssss :)The_Dark_Crystal_Film_Poster.jpgLabyrinth_ver2.jpgAko je malo veći, možda mu se svidi i Krull.Krull.jpg
Link to comment

Sestrić je gledao u Njemačkoj, tako da bi Killiana išla sama (ili sa nekim šarmantnim forumašem, što da ne) da gleda Despicable Me 2...

Link to comment
Confidences+Trop+Intimes.jpg"Confidences trop intimes" (Patrice Leconte, 2004)Uzbudljiv i intrigantan i u odredjenoj meri hickokovski atmosferican, poput najboljeg trilera, samo sto istovremeno ispituje prijateljstvo, intimu i usamljenost. Jedna lagana ali nikako plitka drama sa ubersimpaticnim glavnim likom koji radi kao advokat za obracun poreza a pronalazi se u (nametnutoj) ulozi psihijatra jedne ostecene zene. :cool: scena

Link to comment

@bigvladama ne radi se o tome sta ja njemu treba da pustim da gleda, vec je kao sto je bila faza sa Toy Story 3, koji smo gledali zajedno jedno 50 puta, a i sa Cars.. sad je dosao na red Despicable Me.a jbg, nema da se kupi, pa smo mislili da odemo da gledamo, kad ono prtz.edit:sto se Bitke za Pacifik tice...ja se i dalje iznerviram kad pomislim da sam provela 2,5 sata gledajuci to.jbg, ne moze da mi bude super zabava, kad na svakih deset minuta kad nesto imaju da kazu, glumci koji su inace dobro, izgledaju kao da u zivotu glumili nisu... i to je do scenarija.ocajan je scenario.pocetak mi je bio skroz ok, pet minuta. a onda.. downward spiral.:/

Edited by Killiana
Link to comment

Csak a szél ("Само ветар" 2012)Овај филм је инспирисан стварним масакром рома у Мађарској 2009. године.Редитељ се одлучио на попуно натуралистичке проседе,са снимањем камером из руке на аутентичним локацијама.Филм је очигледно сниман са малим буџетом, уз одличну глуму натуршчика.Дефинитивно један од најбољих филмова који су снимљени прошле године. Barbara (2012)Barbara.jpgЈош један филм Кристијана Пецолда са Нином Хос у главној улози.Прича је опет пребачена у провинцију, а Нина овог пута тумачи улогу докторице у Источној Немачкој која је по казни пребачена из главног града у мало месташце.Филм приказује сукоб тадашњег тоталитарног режима и једне карактерене и изразито индивидуалне особе.Држећи се класичних наративних принципа и и поступка излагања ово јесте конвенционални филм,но без обзира на то ипак дао бих му позитивну оцену.

Edited by Crin-Blanc 1953
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...