Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Oblivion, do pola [tj. kada je Tomica doneo kuci uspavanu Olgu] - vredi li da nastavljam?
i ja sam ga sinoc na pola zaustavio. ne vredi jms. olga je ostala zamotana u one skafandere, sta ima tu da se gleda
Link to comment
Oblivion, do pola [tj. kada je Tomica doneo kuci uspavanu Olgu] - vredi li da nastavljam?
Ja odgledao ceo, produkcija je fantasticna. Neverovatan buckuris Odiseje 2001, Matriksa i jos kojecega.
Link to comment
Gled'o.Vrlo dobar, 4+, 5-Drama sporog ritma, sjajna kamera, odlična gluma i ako ti se svideo "Take Shelter" iz 2011 sa ovim nećeš pogrešiti.5- je zbog

kraja filma koji je nekako baš Holivudski...

Baš se spremam da pogledam, Take Shelter mi je pre dve godine odlično legao. Spojler zato nisam hteo da pročitam, ali sam ga pročitao jer se otvorio dok pišem ovaj post.... :wacko:
Link to comment

Ma ne kazem, odlican proizvod, samo je previse opstih mesta. Inace fotografija i art direkcija jebu kevu, samo zbog toga bih ga gledao ponovo.

Link to comment

Par preporuka za one koji vole nešto sporiji ritam:viq8.jpgUploaded with ImageShack.usOdličan. Ja sam Cejlana otkrio tek posle Anadolije koja je dobar film, ali po meni su i Uzak i ovaj još bolji.lqou.jpgUploaded with ImageShack.usPrvih pola sata drži bez daha, posle je popustio jer je postao predvidljiv. Ipak, vrlo dobar.

Link to comment
Odličan. Ja sam Cejlana otkrio tek posle Anadolije koja je dobar film, ali po meni su i Uzak i ovaj još bolji.
Слободно погледај и његова остала остварења,човек не зна да сними лош филм.
Link to comment
Par preporuka za one koji vole nešto sporiji ritam:
Morao bi to pojasniti...Misliš za ljubitelje Džordža Lukasa (THX 1138) ili Nikolasa V... Refna (Drive) ?
Link to comment

THE ORANGESне знам да ли је неко поредио овде овај филм са Америцан Беауту, ово не може ни да му приђе ни по једном критеријуму.колико је само више лепоте у Лепоти, да о узбуђењу не говорим.Спејси је АБ узвисио у есеј о лепоти док је овде Хаус једва просечан.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...