Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

kao što napisah, vratih se sa područja gde nema interneta i kablovske TV. jedne večeri odvojih se od sudoke da pogledam film sa monikom i klajvom. sada vi dim na IMDB da se radi o "Shoot 'Em Up". elem, ja veće sranje od ovoga nisam odgledao u toku cele ove dugovečnosti. neću da trošim ni rečenicu više na ovo ekstra govno u kome klajv tokom jebanja pobi pola bande zlikovaca i nepogrešivo sa bebom u naručju skokom pogađa prozor na zgradi preko puta. sto hiljada ljudi je na IMDB ovome sranju dalo prosek od solidnih 6.8 :frust: .uključih lepo moju kolekciju na HDD i odgledah (lošije ocenjen po IMDB juzerima) "Black Butterflies" sa sjajnom karis van hojten i rutgerom hauerom u ulozi oca pesnikinje ingrid jonker. pogledajte. vredi.dok su se na TVima, bez mene, vrtele burgijade sa džeki čenom i poludelim maksom (sa sve tinom tarner) ja sam izabrao dva postarija francuska filma: "La bûche" i "Les amants du Pont-Neuf".još jedno uživanje: doduše uz napor jer sam imao samo engleski sabtajtl, nastavak smajlijevog otkrivanja krtice u cirkusu. "smajlijevi ljudi" u 6 epizoda je bio praznik za zdrav mozak.

Link to comment
nicole-kidman-stoker-poster-01.jpgI ja se zajebo pa gledao ovo u bioskopu :isuse:Vizuelno odličan ali to mu ništa ne vredi jer je priča... :thumbd:Posle sam smišljao u glavi razne varijante kako je mogao da se izvuče u odličan film ali...... šteta..... a baš sam mu se radovao....
Link to comment
kao što napisah, vratih se sa područja gde nema interneta i kablovske TV. jedne večeri odvojih se od sudoke da pogledam film sa monikom i klajvom. sada vi dim na IMDB da se radi o "Shoot 'Em Up". elem, ja veće sranje od ovoga nisam odgledao u toku cele ove dugovečnosti. neću da trošim ni rečenicu više na ovo ekstra govno u kome klajv tokom jebanja pobi pola bande zlikovaca i nepogrešivo sa bebom u naručju skokom pogađa prozor na zgradi preko puta. sto hiljada ljudi je na IMDB ovome sranju dalo prosek od solidnih 6.8 :frust: .
da se razumemo, ti si sada ozbiljno kritikovao film u kome klajv oven ubija coveka sargarepom.
Link to comment
da se razumemo, ti si sada ozbiljno kritikovao film u kome klajv oven ubija coveka sargarepom.
da se razumemo, i ti si svojevremeno ozbiljno kritikovao "Sveti georgije ubiva aždahu".
Link to comment
je l gledao ko "Stoker" ?http://www.imdb.com/title/tt1682180/
nicole-kidman-stoker-poster-01.jpgNE GLEDAJTE OVAJ FILM!Ne sećam se kad sam poselednji put gledao nešto ovako ukočeno, izveštačeno i uvredljivo glupo.Ovo nije prosto loš film, ovo je katastrofa.Još sam dao pare da ga gledam u bioskopu! :isuse:Hoću nazad 2 sata života!
Link to comment
Pa da, sve je bilo u redu dok monarhija nije pala na kraju.
Монархија као негативац ми није сметала у Ратовима звезда. Овде је проблем што је у питању потпуно деривативно одрађивање публике. Апсолутно ништа инвентивно не постоји у том филму, а имам утисак као да га нису правили чак ни љубитељи видео игара него неко ко је прелистао историју видео игара, изабрао Марија, онда одбио да плати права на њега па снимио нешто за мале паре да личи довољно да људи трипују да јесте, а недовољно да попије судску тужбу. Млако, јадно, неуверљиво (мислим, да се онаква риба заљуби у јунака из другог жанра)... Превара.И само да додам да Шут 'ем очигледно нисте схватили. Филм је бриљантан.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...