Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

amen.slažem se s ovim:
Unfortunately, Mr. Costa-Gavras, who has in the past been deft at using suspense as a mode of ethical inquiry, fails to bring them to dramatic life.
Link to comment
da se razumemo, ti si sada ozbiljno kritikovao film u kome klajv oven ubija coveka sargarepom.
ne razumem najbolje ovo tvoje. ja sam sa najozbiljnijom namerom hteo da gledam film u kome glume klajv oven i monika beluči, posle 5 minuta (toliko mi je uvek dovoljno) video kud plovi brod ali sam se prisilio da odgledam do kraja to neopisivo sranje. da, šargarepa je jedana od bitnih stvari. nedostajalo je samo "vocap dok" da čujem.ono što me je dodatno sablaznilo e ocena filma na IMDB.nego, jel' ti poznato nešto od ostalog što pomenuh? Edited by djordje geprat
Link to comment

Mislim da sam procitao negde da dusko dugousko i jeste bio inspiracija za ovenov lik. Sto valjda govori dovoljno koliko film ozbiljno shvata samog sebe. Meni carska zajebancija, ne kazem da mora svakom da bude, ali da se shvata zaozbiljno definitivno nije...Edit - moja bi ocena bila nekih 7 :)

Edited by bob loblaw
Link to comment
LawlessNegde i poštujem Hillcoata zbog estetike, ali filmovi su mu toliko dramaturški primitivni i predvidljivi. Ovaj sam jedva izdržao do kraja, sve što se dešava u filmu je prelako predvideti. Guy Pearce ovde liči na Geldofa iz The Wall-a, zbog obrijanih obrva valjda. Inače, totalno crno-bela podela na dobre i loše likove, baš za debile.
Link to comment

Prisećam se Vlajčićevog poslednjeg izveštaja iz Kana za list Politika, više se nije ni trudio da održi prozuhlu ozbiljnost izveštaja i u jednom od svojih redova, poslednjih od svih koje je ispisao izveštavajući sa najvećeg filmskog festivala svih onih godina, bilo je nešto što još jedino mogu da parafraziram rečima da to što je Tarantino dao nagradu Chan-wook Parku uošte nije duhovito. Indija je tada imala samo 10 godina, rođena one 1994, kada je film načinio još jedan stepenik nadole sa Palmom i Oskarom, koji su ostali kao beočuzi i jedna od krupnijih granica poslednjih decenija. Kao i u mnogim drugim formalističkim budalaštinama, deca nasleđuju osobine ne od svojih roditelja već pre od stričeva, kao i Indija, kao i cela ova glupa i neubedljiva farsa izmišljenih godina filma poput onih Hičkokovih godina od Pocepane zavese do Topaza, pre nego će živnuti i pribrati vlastite rolne Frenezije, onako kako ga je Trifo opisivao, onaj Trifo koji će, nakon tog polumrtvog vremena jedne zemlje, pomoći scenaristima Boni i Klajda i preporodu u najsjajniji period američkog filma - kroz sedamdesete. I, sada mi se ponovo vraća ona loše upamćena, jedna od poslednjih rečenica koju je Vlajčić napisao poslednji put izveštavajući iz Kana, da sve to uopšte nije bilo duhovito.

Link to comment

51% sam siguran da ovo znači da ajant ne voli stokera. :(Ja ga sinoć gledao opet, mnogo mi bolji na drugo gledanje. Nije toliko prazan kad čovek zna šta da očekuje...ja sam na osnovu trejlera i najava očekivao neku neviđenu misteriju i zaplet, pa sam se logično i razočarao na prvo gledanje jer je film potpuna suprotnost tome. Ali ono što jeste - u tome je sasvim dobar. :)

Link to comment

Jack Reacher :isuse:

Kruz - mamojebacadvokatica- plejboj zecicaglavni krimos - rus ili tako nestokorumpirani policajac - crnacpatkometrija na sve strane - ko je jaci u kafanskoj tuci, ko je bolji snajperista, kad naidjes na glavnog tabadziju moras pesnicama jer samo picke koriste pistolje

Link to comment
Jack Reacher :isuse:

Kruz - mamojebacadvokatica- plejboj zecicaglavni krimos - rus ili tako nestokorumpirani policajac - crnacpatkometrija na sve strane - ko je jaci u kafanskoj tuci, ko je bolji snajperista, kad naidjes na glavnog tabadziju moras pesnicama jer samo picke koriste pistolje

:lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...