Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

2 hours ago, James Marshall said:

Pa ja puštam suzu svaki put na onaj snimak Unchained melody evo već par decenija.

Svega mi, evo iz kafane pa se zapricao sa cerom, gnjavim je sa svacim i objasnih joj uticaj slave i droge na zivote slavnih pustajuci joj Elvisa a poredeci sa Amy Winehouse, koju pozanaje prilicno.. zavrsim sa polk salad annie, gdje je jos ok, i unchained melody kao pecat.

 

PS Zato i ne gledam jos film, previse bi bilo

Edited by kipo
Link to comment

Elvis 

 

Nisam bas oduševljena pricom ali velika verovatnoća da ce dobiti oskara za montazu i mozda za soundtrack. 

Inace mi je Elvis omiljeni od malena, otac je bio rolling stones a majka bitles tabor. Valjda ih zato ne gotivim 😂 

Elvis je imao dusu, bio je van vremena :heart:

 

  • +1 3
Link to comment

Il sam ja otupela sa osecanjima ili sam previse ocekivala da je sjajan film. Parazit. 

 

Najvise me interesovao izgled kuce. chak i onaj squid game je imao vise sabteksta. Sta je ljudima ovde bilo strasno, ne znam. mozda je engleski prevod bio los. Ne znam. Okej je film al razvucen.

Link to comment
On 3.9.2022. at 0:15, maheem said:

Meni Elvis ko i svaki Betmen - jedva izdrzao do kraja i vec sutra ga se necu secati. Jedina scena koja mi se donekle dopala je priprema That's Alright Mama u Vegasu.

ja nisam izdrzala, iako skidam kapu decaku.

rezija i pristup mi ovde nisu prijali, recimo da bih na ovu temu, kad bi moglo da se bira, isla na pricu bez ikakvih distrakcija i najjednostavniju mogucu reziju. ovako me izgubio vec na samom pocetku, mnogo se vise vidi reziser, a mnogo manje elvis. 

ali dopustam da je do mojih preferenci.

  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, Ras said:

Lurman je po definiciji naporan. U ovom slucaju (Elvis) sam negde prepoznao fanovski pristup, pa zažmurio na ostalo.

pogledala sam ipak do kraja posle ovog tvog posta, bogami si u pravu. mnogo je tuzno ipak.

ne znam sta da mislim o filmu. ostin batler je nestvaran.

  • +1 1
Link to comment

Imao sam sličan problem- dok sam razmišljao.

Taj napadni, forsirani Lurmanov stil, gde je sve gotovo iskarikirano i ubrzano (modernizovano?), nije lako zanemariti. A onda se ipak desio preokret i počeo sam da mu verujem. Zaljubljen u mitsku figuru Elvisa - izvođača, samo sam želeo da budem tamo i doživim isto što i lica koja sam lovio u publici na dokumentarnim snimcima.

 

 

Kako bi opisali kroz šta prolazi ova žena na 3:58 (nije jedina)?

 

 

 

Edited by Ras
  • +1 2
Link to comment
10 hours ago, kipo said:

Where the crawdads sing Nije me nesto posebno kupio, ne bas sjajno obradjeni i isprepletani slucaj ubistva i njena drama, ali flm je vizuelno izuzetno prijatan i ova glumica je bas zlatna.

 

Samo zbog nje ga čekam u nekom kvalitetnijem ripu, šacni normal people mini seriju, tamo je kao anđeo a i serija je odlična.

 

A film ako je nečemu, super, ako ne, šta da radimo.

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

šacni normal people mini seriju, tamo je kao anđeo a i serija je odlična.

Da znas da hocu. Mada, vidio sam ima i neki scifi sa njom. Samo da ne razocara.

 

A sto se tice ripa, slabo znam oko toga, ali ovo sto sam ja pronasao kod bugara je 1080 bluray (12GB) nisam imao zamjerki.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...