Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

1 hour ago, kipo said:

Dead for a dollar - jadno i bijedno. Kasting katastrofalan, cak i ova dvojica otaljavaju gazu, Defo nesto bolje. 

Da se ispravim samo, pricamo u kafani malopre.. Ova Rejcel je vrlo, vrlo dobra ovde.

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Ova glumica iz Lou je bukvalno ženski J.K. Simmons. Preslikana faca, tip glume, čak i glas ima neku žensku verziju njegovog. 


izdrzao sam 15 min tog sranja

  • +1 1
Link to comment

Angel has fallen 

 

Run all night

 

Dva sasvim korektna akciona, Batler i Nison standardno sve prejebali ali carski mi je kako Nik Nolti u oba glumi iste dve epizodne uloge tj. dva fizicki potpuno ista lika, kao da je u jednom danu samo promenio setove snimanja

Link to comment

Odgledah Vajzmanov prvenac koji je bio zabranjen sve do početka devedesetih. Životinje su se lepše tretirale.

Najteža scena je ona prisilnog hranjenja. Doktor puši cigaru dok ubacuje dugu gumenu cev kroz nosnicu pacijenta a zatim sipa supu u lijevak. Na pola postupka doktorova pljuga upada u lijevak. Ne trepćući, u jednom dahu, sam odgledao ceo film. Zatim sam popio xanax i prošetao.  

Link to comment

Athena (2022) solidna rivendž šekspirovština smeštena u neko geto naselje u okolini pariza, prilično jednostavan plot i fina izvedba, doduše malo isforsirana po pitanju ultradugih kadrova, ali kao ako sin od koste gavrasa misli da tako treba, ko sam ja da mu serem.

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...