Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

24 minutes ago, *edited by mod said:

Vaistinu odličan. Gledao sam ga u nekom malom Art bioskopu u Beču. Baš sžje lepo prikazana druga strana tog biznisa.

 

Ako volite taj zanr, Tangerine je dobar takodje. Verovatno ste već gledali, al da ga ipak spomenem  

 

 

https://www.imdb.com/title/tt3824458/

 

 

 

 

 

Edited by mustang
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Indignation po romanu Filipa Rota (kojeg nisam čitao) je jako dobar film, drama, po receptu koji izgleda jednostavno, ali za koji se često uspostavi da ga nije baš lako realizovati: dobar scenario - nenametljiva funkcionalna režija - odlična gluma.

Posebnu boju filmu, svojom senzualnošću dala je mlada dama koja tumači lik Oliviae Hutton- Sarah Gadon. 

 

Spoiler

 

 

Edited by Ras
Link to comment
10 hours ago, Jimmy Kowalski said:

spacer.png

 

The Innocents - Ne vidja se cesto film za odrasle u kome su glavni protagonisti deca, a matorci skrajnuti u drugi plan. A deca naravno nisu obicna, otkrivaju paranormalne moci (telekineza, citanje misli...) koje poseduju, ali naravno ne znaju da ih koriste na pravi nacin. Norveski reditelj i scenarista Eskil Vogt nas polako ali vesto uvlaci u ovu creepy pricu smestenu u jedan stambeni blok oivicen sumom, gde strasne stvari pocinju da se desavaju i ubrzo izmicu kontroli.

 

Klinci su stvarno super, vrlo uverljivi u svojim ulogama. Prilicno je zajeban materijal za rad sa decom, kapiram da kada bi Holivud uzeo da napravi rimejk (a ne bih bio iznenadjen da ga bude), da bi prica bila mnogo vise family friendly orijentisana. Ovaj film definitivno nije da ga gledate zajedno sa decom..

voleo bih da sam mogao da ga pustim na 1.25 brzinu i da nije toliko rasistički, ali vrlo, vrlo solidan.

podseća me na prenahajpovani it follows, ali je mnogo bolji.

klinci sabijaju kako glume.

  • +1 1
Link to comment

Odgledao juce Resident Evil: Back to Rakoon City, ili kako se već zove prequel...

 

Sunce ti žarko, šta sam ja gledao... Poslednji sa Milom Jovović je bio loš, ali ovo je katastrofa... Em se ne uklapa sa ostalim filmovima, em nema smisla ni sam za sebe, gomila stvari kije su u franšizi sad više ne važe... 

 

Jebo me ko ga stavio na HBO...

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

Odgledao juce Resident Evil: Back to Rakoon City, ili kako se već zove prequel...

 

Sunce ti žarko, šta sam ja gledao... Poslednji sa Milom Jovović je bio loš, ali ovo je katastrofa... Em se ne uklapa sa ostalim filmovima, em nema smisla ni sam za sebe, gomila stvari kije su u franšizi sad više ne važe... 

 

Jebo me ko ga stavio na HBO...

Ja sinoć/jutros video i samo preskočio.  Našao neke za uspavljivanje... Nema se šta gledati. 

Zavrtim još jednom Braća po oružju i Pacifik. 

Edited by Zaboravan
Link to comment
3 hours ago, radisa said:

Odgledao juce Resident Evil: Back to Rakoon City, ili kako se već zove prequel...

 

Sunce ti žarko, šta sam ja gledao... Poslednji sa Milom Jovović je bio loš, ali ovo je katastrofa... Em se ne uklapa sa ostalim filmovima, em nema smisla ni sam za sebe, gomila stvari kije su u franšizi sad više ne važe... 

 

Jebo me ko ga stavio na HBO...

 

Malopre čitam da je i Serija otkazana sa netflixa posle prve sezone.

 

3 hours ago, Zaboravan said:

Ja sinoć/jutros video i samo preskočio.  Našao neke za uspavljivanje... Nema se šta gledati. 

Zavrtim još jednom Braća po oružju i Pacifik. 

 

Kakav je pacific na drugo, treće gledanje? Toliko sam se razočarao posle prvog da nisam pomislio da probam ponovo.

Link to comment
1 minute ago, goofs said:

Na prvo gledanje je dosadan u vaginu materinu, ne vidim kako bi to bilo bolje na drugo gledanje. 

 

Exactly, zato i pitam. A i glumačka ekipa je plači majko.

Link to comment
3 hours ago, radisa said:

Odgledao juce Resident Evil: Back to Rakoon City, ili kako se već zove prequel...

 

Sunce ti žarko, šta sam ja gledao... Poslednji sa Milom Jovović je bio loš, ali ovo je katastrofa... Em se ne uklapa sa ostalim filmovima, em nema smisla ni sam za sebe, gomila stvari kije su u franšizi sad više ne važe... 

 

Jebo me ko ga stavio na HBO...

 

pa to je trebalo da bude početak nove franšize, pravi resident evil baziran na igrama, više horor nego akcija...

 

teško da će biti zato što je film krš, ali da se ne lažemo nije baš toliki krš kao milin serijal. ono je brate toliki trash da može da prođe samo u nekim so bad it's good fazonima.

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...