Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Irresistible od John Stewarta, sa Steve Carellom. U startu bezveznjikav, pomalo vuče estetika na Tri bilborda, plus taj dosadnjikavi vajb glorifikovanja američke rustike. Posle se fino razvije uz odličan plot twist. 

 

Spoiler

Napuš obe partije i kritika medijskih kampanja u koje se bacaju milioni nauštrb gradjana. Demokrate gore prodju jer su licemerniji. 

 

Sve u svemu 6/10.

 

Link to comment

Ja se ozbiljno mislim da batalim filmove. 

Prvo se zajebao sa Contractorom - nevidjeno sranje i mešavina Borna, Ekvilajzera, i svih ostalih blackop filmova samo mnogo gluplje i dosadnije. 

Potom me sačekao Dog  - pomislio sam Tejtum, kuče, roadmuvi - šta može da ispadne loše - i sjebo sam se za sve pare. Neverovatno da mi film koji ima kuče za glavnog lika nije izmamio ni jednu jedinu emociju. Osim mučnine. 

 

Link to comment

Patetični  vampir glumi betmena. Pokušao dva puta, zaspo posle 17 minuta, drugi put doguro do 37. Odustao, izgleda da mozak nije više u stanju da primi tu vrstu zabave. Gudbaj 

  • +1 1
Link to comment

Šta sam ovih dana gledao...

 

Upravo pogledao CODA. Previše sladunjav jbga. 

Bringing Up Baby

Trebalo mi je malo Cary Granta i neprekidne komedije. 

Petite Maman

Super ideja, izvedba nešto slabija al svakako vrlo dobar film.

Uspeo sam i Rubljova dva puta pogledati u poslednjih 10 dana. 

Link to comment
On 19.4.2022. at 17:25, steins said:

Ja se ozbiljno mislim da batalim filmove. 

Prvo se zajebao sa Contractorom - nevidjeno sranje i mešavina Borna, Ekvilajzera, i svih ostalih blackop filmova samo mnogo gluplje i dosadnije. 

Potom me sačekao Dog  - pomislio sam Tejtum, kuče, roadmuvi - šta može da ispadne loše - i sjebo sam se za sve pare. Neverovatno da mi film koji ima kuče za glavnog lika nije izmamio ni jednu jedinu emociju. Osim mučnine. 

 

 

On 20.4.2022. at 10:06, mlatko said:

Copshop
Plitka "zabavna" pucačina puna rupa, bukvalno. Legla mi

https://www.imdb.com/title/tt5748448/

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

da nije foruma, slava njemu, nebih znao da postoje ovi filmovi. mislim, kako uopste dodjete do tih naslova?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...