Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

da nije foruma, slava njemu, nebih znao da postoje ovi filmovi. mislim, kako uopste dodjete do tih naslova?
Naleteo na večernjem programu kablovske, ostale u izboru ili već gledao ili romantično-komedijantske gluposti...

Jesi gledao? Videh posle filma da je Ajant napisao prošle godine чаршав recenziju ako te interesuje
  • +1 1
Link to comment

Dobar Northman, 2 sata zestoke krvavo-blatnjave voznje, prava vikinska poslastica. Cak ni zalutala, botoksirana pojava Nikol Kidman ne smeta mnogo. Doduse, mnogo je manje artsy od prethodnih Egersovih radova, vidi se da je bilo mestimicnog sakacenja i remontaze zarad komercijalnosti, ipak se radi o studijskom visokobudzetnom epiku. Jedva cekam da se pojavi neki director's cut. Svakako preporuka da se u medjuvremenu svrati do bioskopa i ovaj eye candy overi na velikom platnu :)

Link to comment

Nocas me probudile fakin macketine u dvoristu, provrtim malo kanale na TV-u, kad ono pocinje True Romance...:heart: 

AdmirableOrdinaryIceblueredtopzebra-mobi

 

Sad gledam, neko se cak nosi mislju da se napravi rimejk, pa se pominju likovi za recasting  :vesala2:

Link to comment

Ma niko ne planira da pravi rimejk, to je uobicajeno neobavezno online recastovanje. To sam i ja ovde na forumu kacio moj recast za americke rimejke nasih filmova Maratonaca i Majstori, majstori..

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

Ma niko ne planira da pravi rimejk, to je uobicajeno neobavezno online recastovanje. To sam i ja ovde na forumu kacio moj recast za americke rimejke nasih filmova Maratonaca i Majstori, majstori..

A nisam citao pazljivo, jos sam na kafi :) naleteo na link,, dok sam trazio fotku za film. Daj mi taj tvoj recast, ako mozes da nadjes.

Link to comment

Večeras pokušao da gledam "Ambulance" sa Jake Gyllenhallom, nisam.daleko dogurao jer film je đubre, al sam stigao do scene gde crnac mafijaš gleda utakmicu kruševačkog Napretka lol. Vraćao sam da proverim, stvarno gradski stadion u Kruševcu.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
8 hours ago, Nikodije said:

Večeras pokušao da gledam "Ambulance" sa Jake Gyllenhallom, nisam.daleko dogurao jer film je đubre, al sam stigao do scene gde crnac mafijaš gleda utakmicu kruševačkog Napretka lol. Vraćao sam da proverim, stvarno gradski stadion u Kruševcu.

Nemoj nikom da kazes, ja sam odgledao film do kraja i ne samo to, nego sam se sinoc dokrajcio, gledajuci Bull a uopste nisam toliko glup, kako bi neko pomislio.

Link to comment

Ambulance je verovatno grozan u kucnim uslovima, ali u bioskopu je to bila bas dobra zajebancija, posebno kad je covek pripremljen za ono sto ga ceka. Klasican Michael Bay i to u odlicnoj formi, manijacka akcija i sizofrena montaza, 150 rezova i dron kadrova u minutu, raspojasani Dzilenhol u Nikolas Kejdz ulozi, predivna Eiza Gonzales, pucanje slezine i improvizovana operacija preko zooma, sve je tu, eto cak i krusevacki stadion :)

Link to comment
15 minutes ago, FPLS said:

Ambulance je verovatno grozan u kucnim uslovima, ali u bioskopu je to bila bas dobra zajebancija, posebno kad je covek pripremljen za ono sto ga ceka. Klasican Michael Bay i to u odlicnoj formi, manijacka akcija i sizofrena montaza, 150 rezova i dron kadrova u minutu, raspojasani Dzilenhol u Nikolas Kejdz ulozi, predivna Eiza Gonzales, pucanje slezine i improvizovana operacija preko zooma, sve je tu, eto cak i krusevacki stadion :)

Ajd sto mi cudno da Dzilenhol uopste igrau ovako jednom filmu, nego je i katastrofalno los i iritantan. A tek sto je roller coasters snimanje besmisleno i van toka radnje :D 

Link to comment

+ užasno neduhoviti i iritantni wannabe šmekerica dijalozi, ja ne znam ko im to piše.

+ ga razvuku na dva sata i 15, posle 45 minuta sam se pitao jebote zašto još sat i po ovoga 

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...