Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

13 hours ago, bags said:

Na titlovi.net su ga fino popljuvali...

 

Bumo videli ;)

 

 

Firestarter - jako jadna produkcija, nisam to očekivao, film je samo sat i po ali deluje duže. Gluma na zavidno niskom nivou, jedino Kurtwood Smith koji ima epizodu liči na nešto. Ostali su teški teški krš (doduše ni devojčica zapravo nije loša). Efekti su takođe jako jeftini i jadni, čitao sam da su imali 12M USD budžet, ne znam za šta tačno.

Šta bi bilo ispod TV film produkcije, ono - straight to video... ne mogu da verujem da je ovo išlo u bioskope i imalo bilo kakva očekivanja.

 

Uglavnom, izbegavati, ne vredi ni tih sat i po, kome se gleda Firestarter bolje da skine remaster onoga iz 1984..

Link to comment
14 hours ago, Vapad said:

Novi Doctor Strange in the Multiverse of Madness... žali bože nedeljnu cenu karte, kokice i vodu za dragu i mene. Kao fanovi marvelovih faza 1 i 2 i bogme malo i 3, ovo nam ne leži. Možda bi bilo 3% bolje da smo stigli da pogledamo Vandaviziju.

 

Ima dobrih fora, ali nije toliko na humor okrenut film, što je osveženje. Ali scenario opet šupalj, motivacije i razne druge stvari nisu razrađene i ne funkcionišu ili su u koliziji. Multiverzum otvara mnogo vrata i što smo mi morali da gledamo baš ova nije do kraja jasno, posebno ako postoji beskonačan broj multiverzuma.

 

Određeni likovi su regresirali u odnosu na već postojeće priče pa je čudan osećaj (da ne kažem neprijatan) gledati heroje koji su brilijantno odigrali protiv najjačeg i najpametnijeg protivnika ranije kako sada ne mogu da pohvataju dve smislene rečenice/misli. To nas valjda sve čeka, samo ne moram da se na fan fliku deprimiram.

 

Ima neki Iluminati, totalni šou. Ima i tu još likova koji su nešto čudno uvezani.

 

Ima i neka Amerika, unclear, waiting further input. Nadam se da je neće upariti sa spajdermenom u budućnosti, jer ne vidim da će imati benefita.

 

Ima musical fight, ima nekog smisla, ali zapravo ni nema.

 

Ima i zombi, što je bilo fun, ali bih voleo da nije bilo toliko predvidljivo i setapovano, bukvalno smo ga predvideli bez da smo imali ikakav hint, jer tako sada rade stvari. Ima još jedan takav momenat, kao iz jeftinog detektivskog tv filma, kada jedan zlikovac kaže jednu informaciju više no što mu je heroj dao i ofira se, ajoj.

 

I tako.

 

Sada skidam Firestarter (ko se seća 1984. i mlađahne Dru Barimor :), meni film u lepom sećanju iz detinjstva, ne bih ga ponov gledao ni po koju cenu, da ne kvarim), Mincemeat, Northman (nakon svih pohvala) u Morbius (nakon svih kritika), moram naći nešto barem koliko-tolko zabavno i gledljivo...

Priča je toliko šuplja, kao da je namenjena deci od 5 godina...

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel može malko detaljnije elaboracija zakaj je loš?

Gleda mi se film, pa me zanima zašto misliš da je loš.

:isuse: Svasta, ako ti se gleda, gledaj, pa posle elaboriraj ti dal je los ili nije. 

  • +1 1
Link to comment

ZAto što dobijam kontradiktorne rivjuove, pa me zanima otkud tako različiti utisci.

 

Neću da idem u bioskop na osnovu trejlera :fantom: 

 

Link to comment
35 minutes ago, Filozof manijak said:

ZAto što dobijam kontradiktorne rivjuove, pa me zanima otkud tako različiti utisci.

 

Neću da idem u bioskop na osnovu trejlera :fantom: 

 

 

Ne moraš u bioskop, imaš na kioscima. Mada možeš i u bioskop, neka kasnija projekcija, odeš u neki Sinepleks gde su udobne stolice, pa lepo odspavaš i odmoriš ko čovek.

Edited by Nikodije
  • Haha 2
Link to comment
10 minutes ago, Filozof manijak said:

opet si danas ustao na levi čamac pa bi da se svađaš? :tongue:

Ono jeste, camac pusta vodu, ali nakon sto smo imali slucajeve da ljudi komentarisu film a da ga nisu gledali, sad jos fali da se ukrstaju koplja zarad jednog lenjog tebe, moz' misliti.

A i tolike godine si na forumu, valjda vec imas neku sliku, ko kakve filmove voli.

Mrmlj.

Link to comment

Nemam, to je informacija od niskog značaja u mom sistemu. Stvarno ne vodim evidenciju ko šta voli i kakve filmove preferira.

Tražio sam sam malo duže objašnjenje od izjave Northman je loš, a ti odmah ulećeš probušenim đonom. :sad:

Link to comment
Just now, Nikodije said:

Imaš duže objašnjenje- Northman je dosadan, ali ti si filozof, ne zadovoljavaš se ni time.

Uzmi Manijaka za rucicu i odvedi ga do posta :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...