Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Vrlo dobar mi je house of gucci. Mnogo briljantne glume, priča baš zanimljiva, manje više kao i svaka kada su brendovi ovakve magnitude u pitanju.

 

Pošto se super osećam večeras daću mu 8/10.

Link to comment

Uf meni je House of Gucci dosta los bio, na rubu parodije. Pocev od wtf ruskih naglasaka, pa preko naglog, nicim objasnjenog zaokreta u liku Adama Drajvera, a posebno je svaka scena sa Jared Letom jeziv transfer blama... Gaga, doduse, izvrsna i kao da je jedina ozbiljno shvatila svoj posao, dok svi ostali otaljavaju ili se zajebavaju, na celu sa pijanim Ridlijem. Jes donekle tresasto-zabavno, pa od mene 5.5/10.

Link to comment

Murina,   hrvatska koprodukcija, proslogodisnja, sa danicom curcic ( srpsko danska glumicam znate je iz danske serije covek od kestena)

vizuelno prelep film, sniman u dubovici na hvaru, savrsena fotografija (kao veliko plavetnilo), ronjenje, pecanje, jahte, camci, brodovi, opisana porodicna drama i sazrevanje devojke kao i njen otpor patrijahalnom modelu porodice. solidna gluma, dobar scenarij, odlicna i prezgodna mlada glumica. 

ali faros :heart::wub:

 

Edited by nezvanova
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, nezvanova said:

Murina,   hrvatska koprodukcija, proslogodisnja, sa danicom curcic ( srpsko danska glumicam znate je iz danske serije covek od kestena)

vizuelno prelep film, sniman u dubovici na hvaru, savrsena fotografija (kao veliko plavetnilo), ronjenje, pecanje, jahte, camci, brodovi, opisana porodicna drama i sazrevanje devojke kao i njen otpor patrijahalnom modelu porodice. solidna gluma, dobar scenarij, odlicna i prezgodna mlada glumica. 

ali faros :heart::wub:

 

Gde ima? Kino?

Link to comment
7 hours ago, FPLS said:

Uf meni je House of Gucci dosta los bio, na rubu parodije. Pocev od wtf ruskih naglasaka, pa preko naglog, nicim objasnjenog zaokreta u liku Adama Drajvera, a posebno je svaka scena sa Jared Letom jeziv transfer blama... Gaga, doduse, izvrsna i kao da je jedina ozbiljno shvatila svoj posao, dok svi ostali otaljavaju ili se zajebavaju, na celu sa pijanim Ridlijem. Jes donekle tresasto-zabavno, pa od mene 5.5/10.

 

Gaga je baš, baš dobra. Svaka joj čast. Dobri su mi i Drajver i Paćino, a i prijalo mi je da vidim posle sto godina Džeremi Ajronsa. Ne znam kakav je bio kao čovek Paolo Guči i da li je bio teatralan koliko ga je tako predstavio Leto, meni je i taj performans bio zanimljiv, mada jeste možda preglumljen na momente. 

 

Naglasak vidim više kao Italijanski, i po meni to šljaka, tj nije mi smetalo.

 

Nije lik Drajvera imao zaokret već ona, kada se odala vidovnjaku, i posvetila petljanju u posao imperije, posvađala ga sa stricom, burazerom, dovela do raskola. On je tu provalio zlo pa se distancirao, i to je to. 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, nezvanova said:

odlicna i prezgodna mlada glumica. 

 

Jes vala zgodna, ali inace devojcica od tek 16 godina u trenutku snimanja filma.

 

Solidan film, pre svega odlicno snimljen i vizuelno izvrstan, ali ipak povrsno obradjena prica, nesto mi je lik oca bio mnogo neubedljiv.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, FPLS said:

 

Jes vala zgodna, ali inace devojcica od tek 16 godina u trenutku snimanja filma.

 

Solidan film, pre svega odlicno snimljen i vizuelno izvrstan, ali ipak povrsno obradjena prica, nesto mi je lik oca bio mnogo neubedljiv.

slazem se, falilo je i dubine i karaktera. sve u svemu, jeste, prica je ipak sematizovana, pojednostavljeno je prikazan, zapravo,  i sada preovladjujuci odnos prema zenama i deci na nasim prostorima... u tom delu, moglo je sve to bolje....

Link to comment
8 minutes ago, I*m with the pilots said:

Na kojoj online platformi se moze gledati? Potrazih na croatian.film ali ga nema (a tamo mi maltene ni jedan film nije ni dostupan :/ ) @nezvanova @FPLS

 

Pojma nemam, ja ga gledao u bioskopu, na Slobodnoj zoni. Javi ako se ne snadjes, da procesljam trafike.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...