Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

12 hours ago, autsajder said:

To nije kraj filma..

 

 

?? Kada se naposletku gledaju oci u oci, to nije kraj?

 

Inace, sa njim si nekad dobijao porciju akcije i koliko toliko pristojan film za sat i po bleje. Ovi noviji su sasvim negledljivi.

Link to comment

Nije, nakon odjavne špice ide još jedna kraća scena

 

Spoiler

On leži na nepomičnom vuku sav krvav. Izgleda da ga je sredio, ali da neće ni on preživjeti (a okolo su valjda i ostali vukovi). 

 

Ne bih ni ja znao za ovo da dobri piratski prevodilac nije naglasio pred kraj Ima još!

 

edit: spojler umjesto kvota.. :isuse:

 

 

Edited by autsajder
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, autsajder said:

 

Ne bih ni ja znao za ovo da dobri piratski prevodilac nije naglasio pred kraj Ima još!

Jedna od boljih stvari koje rade Bambula i ekipa.

  • +1 2
Link to comment

Nightmare Alley

 

Sta znam. Mracno, nasilno, sa prepoznatljivom del Torovom estetikom. Vizuelna poslastica svakako vredna gledanja, ali kako me ni Shape of Water nije nesto odusevio, tako nije ni ovo. Kuper je razvalio, uloga karijere, uz jos par vrhunskih minijatura, posebno Dafoa. Ali nesto mi tu fali, bar 20 minuta je cist visak, sijaset zanimljivih likova nestaje iz filma u drugom delu, koji se jako sporo odmotava u ocekivanom smeru. Ipak, kraj je odlican i ostavlja jak utisak, iako je odavno jasno kako ce se film zavrsiti. (Nisam gledao original, niti citao roman)

 

Nekih 7.03/10.

Link to comment
8 hours ago, autsajder said:

Nije, nakon odjavne špice ide još jedna kraća scena

 

  Reveal hidden contents

On leži na nepomičnom vuku sav krvav. Izgleda da ga je sredio, ali da neće ni on preživjeti (a okolo su valjda i ostali vukovi). 

 

Ne bih ni ja znao za ovo da dobri piratski prevodilac nije naglasio pred kraj Ima još!

 

edit: spojler umjesto kvota.. :isuse:

 

 

Da li postoji mogucnost da je svarceneger preziveo u drugom delu terminatora? Sta kaze bambula, jel ima jos?

  • Haha 2
Link to comment

Novi Ghostbustersi, mh, ok je, ali mislim da je imao potencijala da bude dosta bolji. Deluje mi da su imali problema sa snimanjem zbog pandemije, neke scene deluju bas prazno...ali to nije tako strasno, veci je problem sto su propustene prilike da se napravi nesto upecatljivije i malo mocnije. Mislim, imas na raspolaganju kultnu muziku iz originala i ti je ne iskoristis niti jednom, vec je pustis na odjavnoj spici, pa jbt.

Link to comment
11 hours ago, autsajder said:

edit: spojler umjesto kvota.. :isuse:

 

 

 

A na prethodnoj strani uopšte nema spojlovanja  :lolol:

Edited by Svemir Zeka
Link to comment
15 hours ago, shimpr said:

Da li postoji mogucnost da je svarceneger preziveo u drugom delu terminatora? Sta kaze bambula, jel ima jos?

 

Odmahnuo je rukom, kaže probija ga u krstima od hladnoće i da samo ugasite adbloker kada skidate titlove.

 

Sinoć na rahmetli B92 Frozen, ali ne crtać nego neka skromna produkcija o zimi, šumi i opet vukovima, sa par uznemirujućih scena. Dobro igraju na kartu tog iskonskog straha, iako se na Guglu lako sazna da u posljednjih preko 100 godina jedva da su dokumentovana dva slučaja fatalnog napada na ljude iz razloga lova radi hrane.

 

Znači nepravedno optuženi da nas žderu masovno, kao i Liam da ne gine.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...