Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Munich the edge of war

Ovo ama baš ništa ne valja. Kao lik mora otići u Minhen sa Čemberlejnom kako bi mu drugar sa fakulteta, inače nemački diplomata, predao dokaz, nekakav zapisnik sa prošlogodišnjeg sastanka, da Hitler laže i da mu je cilj osvajanje životnog prostora za nemačku rasu.

Brate, mogao je otići u prvu knjižaru i kupiti Majn kampf.

Džeremi Ajrons odličan kao Čemberlejn, ona Nemica iz Babilon Berlin isto odlična, ostalo tuga.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment

meni je bio za prelaznu ocenu. zbog atmosfere i odličnog džeremija

 

jedna od retkih adaptacija gde je film bolji od knjige. možda zato što sam očekivao otadžbinu kada sam počeo da čitam minhen

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

juče sam na nekom od rtlova odgledala film južni vetar. malo malo pa neki krimos izjavi samleću ovog, samleću onog... jel to bila javna tajna da se u beogradu melju ljudi ili se tako potrefilo sa scenaristinom maštom?

Link to comment
6 hours ago, nautilus said:

Munich the edge of war

Ovo ama baš ništa ne valja. Kao lik mora otići u Minhen sa Čemberlejnom kako bi mu drugar sa fakulteta, inače nemački diplomata, predao dokaz, nekakav zapisnik sa prošlogodišnjeg sastanka, da Hitler laže i da mu je cilj osvajanje životnog prostora za nemačku rasu.

Brate, mogao je otići u prvu knjižaru i kupiti Majn kampf.

Džeremi Ajrons odličan kao Čemberlejn, ona Nemica iz Babilon Berlin isto odlična, ostalo tuga.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

 

jel gledo  namenski ovo?

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

p27037_v_v10_aa.jpg

 

Skroz dobar Vilneuvov film iz 2000te.

 

 

 

Nisam ni znala da je to njegov film, dok nisam gledala "Zgarista" i gledala na IMDB-u sta je taj meni nepoznati lik radio. Gledah Maelstrom pre trista godina na nekom festivalu, FEST-u ili Autorskom, mnogo mnogo mi se svideo tad, bio je bas neobican (prica, forma, ona riba, pritom sa dozom humora sve)

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, nautilus said:

Munich the edge of war

Ovo ama baš ništa ne valja. Kao lik mora otići u Minhen sa Čemberlejnom kako bi mu drugar sa fakulteta, inače nemački diplomata, predao dokaz, nekakav zapisnik sa prošlogodišnjeg sastanka, da Hitler laže i da mu je cilj osvajanje životnog prostora za nemačku rasu.

Brate, mogao je otići u prvu knjižaru i kupiti Majn kampf.

Džeremi Ajrons odličan kao Čemberlejn, ona Nemica iz Babilon Berlin isto odlična, ostalo tuga.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

I na kraju ona sramna rečenica, kako je Čemberlejn u Minhenu samo kupovao vreme za rat koji će na kraju dobiti. U stvari su prodali Čehe samo tako u nadi da neće oni u rat. 

Link to comment
8 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Nisam ni znala da je to njegov film, dok nisam gledala "Zgarista" i gledala na IMDB-u sta je taj meni nepoznati lik radio.

 

Pa ja prvo odgledao film pa ko velim da vidim ko je reditelj. Kad ono Vilnev:)

 

I ja se iznenadio

Link to comment
22 hours ago, Caligula said:

Samo da primetim da "Euforija" polako pada.

 

Steta.

 

Veruješ u Vilneva, a ograđuješ se navodnicima, pa nije ni čudo što ti navodna Euforija polako pada...

 

Šta će tek biti, ako ikada izađe treći deo: Blade Runner 20,99 on Action Against Girl Who Would Be a Woman Soon?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...