Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On 11.6.2020. at 12:54, Jimmy Kowalski said:

 

Sta znam, umesto brojeva ovako bih ja poredjao ako gledamo glumu:

 

prva grupa

Wesley Snipes

Sylvester Stallone

Jason Statham

 

druga grupa (akcione zvezde, koje su imali i poneki dobar dramski izlet)
Vin Diesel

Jean-Claude Van Damme 

Arnold Schwarzenegger

 

treca grupa (autenticni muthafuckers)

Vinnie Jones

Danny Trejo

 

cetvrta grupa (tabadzije)

Bruce Lee

Jet Li

Jackie Chan

 

peta grupa (akcione zvezde koje nimalo ne cenim)

Dwayne Johnson

Chuck Norris

Dolph Lundgren

Steven Seagal

 

Ja bih samo napravio i sestu grupu - nikad nisam uspeo da odgledam nijedan film, gde glumi Dolph Lundgren. Covek je fenomen, koliko ne izaziva nijednu emociju.

9 minutes ago, Indy said:

 

Steven Seagal, oba.

Steva Srbenda:)

Link to comment

Gledo sam ovaj film kao klinac milion puta, imao sam na kaseti snimljeno, meni je Stiven SIgal ovde kul, mrsav, malo cak i sljonzav, ali taba za sve pare. A i sam film nije potpuna tragedija. Igra i Pam Grier i simpa je. 

 

Posle se (Sigal) pretvorio u sacuvaj me boze. 

 

Neko bi mozda u tu ekipu ubacio i Kurta Rasela, ali objektivno mu tu nije mesto, jer je za sve na listi tata. Prosto, ne bi bilo posteno takmicenje. 

 

Od modernih, Manu Bennett. 

Link to comment

Najbolja Sigalova scena je gde mu učenik, nakon što je on učinio da jednim udarcem razbije lubenicu iz unutra, dođe i kaže da ga odmah tome nauči i Sigal ga naprosto pukne u glavu na isti način...

 

 

 

Edited by Ajant23
  • Wub 1
Link to comment
On 12.6.2020. at 16:24, Sludge Factory said:

Gledo sam ovaj film kao klinac milion puta, imao sam na kaseti snimljeno, meni je Stiven SIgal ovde kul, mrsav, malo cak i sljonzav, ali taba za sve pare. A i sam film nije potpuna tragedija. Igra i Pam Grier i simpa je. 

 

Posle se (Sigal) pretvorio u sacuvaj me boze. 

 

Neko bi mozda u tu ekipu ubacio i Kurta Rasela, ali objektivno mu tu nije mesto, jer je za sve na listi tata. Prosto, ne bi bilo posteno takmicenje. 

 

Od modernih, Manu Bennett. 

 

Otkud bi tu bio Kurt Rasel?

Link to comment
1 hour ago, I*m with the pilots said:

 

Otkud bi tu bio Kurt Rasel?

 

Pa i njega neki dozivljavaju kao akcionog heroja. Secam se kad su Stalone i ta ekipa krenuli da rade Expendables, tacnije da se prica o tome, pa ko ce sve da ucestvuje, bla bla, itd. pominjalo se i njegovo ime. A i igrao je u Tango i Kes sa Staloneom. 

 

Ali on i Brus Vilis tu ne pripadaju, prvo jer su ozbiljniji glumci, ali i jer nisu bas klasicne tabadzije. O kuloci i facosti da ne pricamo. 

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment
9 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Otkud bi tu bio Kurt Rasel? 


Escape from NY i Escape from LA kao cuveni Snake Plisken, pa Big Trouble in Little China, pa cak i Breakdown donekle. Imao je 80ih on svoj share akcionih uloga gde je bio glavni tabadžija. Kao klinac sam ga bas video kao nekoga sa kim se ne bi trebalo kaciti 😁

Edited by Mos
Link to comment

Tri filma u poslednjih nedelju dana. Prvo Bergmanova Jesenja sonata. Nisam ocekivao da je film sto i poljem proci, ali je jos daleko prevazilazi ocekivanja po pitanju heavinessa. Onda uradio kontru sa Shaun of the Dead i Hot Fuzz, dve britanske komedije. Obe rezirao Edgar Wright, a i ekipa se dosta preklapa.  Jako jako zabavno, zao mi sto nisam gledao pre.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...