Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Možda zbog akustike čopora kroz koji glasovi dopiru do tebe. Evo, drugačije nego tebi meni zvuči smeh na tvoj post ovog klipana sa Sporta, koji mi se baš najahao po grbači dok nisam digao ruke od pisanja na tom potforumu ključnom za razgovore o dubini moralnih problema fizičke kulture i duhovnog uzdisanja kroz taktičko etička pitanja edukativnih poza obučenih u čisto dostojanstvo.

 

Vi se čujete međusobno iz utrobe i prirodno je da sopstvene glasove prepoznajete kao više čovekolike od drugih.

 

Inače, bio sam protiv brisanja postova ovde i drugim konceptualnim nikovima. Protiv nedavnog prebacivanja čitavog niza postova sa ovog potforuma na Deponiju, protiv nebuloznog bana rezwalkeru i načelno mi je drago i da, s vremena na vreme, odgovorim bruklinskom u tom uzaludnom pokušaju da i njega shvatim dostojno. Nisam gadljiv, samo da ne dovodite sa sobom svoje moderacije sa Društva i Sporta...

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, scab said:

ne znam zašto mi je stalno glas vendi u glavi dok čitam tvoje postove

Ko je Vendi?

Link to comment

Bad Company (1972)

 

Dobar! Najrealističniji western koji pogledah, beketovski, slikan rukom čoveka koji je slikao i Kuma.

The Dude nakon Bogdanovičevog TLPS-ow-a i Hustonovog Fat City-a i ovde pokazuje kakva je faca.

Edited by pariah
  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, pariah said:

Zašto je banovan?! :blink:

 

flood/spam

 

U suštini je samo pisao brže nego što su u stanju da čitaju oni koji su ga reportovali i neki od arhimoderatora sa Društva i Sporta, koji ga je banovao...

Link to comment

Palm Springs, sasvim solidna komedija, ali je ipak malo previsoka trenutna IMDB ocena, mozda zato sto je cela industrija stala zbog virusa, pa je veoma malo novih filmova izaslo od pocetka godine, a jos manje onih koji su vredni paznje, medjutim cini mi se da se malo previse hajpuje ovaj film sirom Interneta zadnjih dana, jedino ako ljudi nikada nisu gledali Groundhog Day pa misle da je ovo neki originalni koncept, cak je i serija Russian Doll radjena u tom fazonu, ima dobrih fora, Andy Samberg i Cristin Milioti i vise nego korektni, J.K. Simmons uobicajeno kul.

 

https://www.imdb.com/title/tt9484998/

 

VfTdRt9.jpg

Link to comment

Judy, film o dzudi garland, ceo zivot joj je protekao kako ne treba

 

Parazit, zabavno, napeto, kraj mi se ne dopada. 

 

Bilo jednom u holivudu, aj koji uzas, koje protraceno vreme. Ne bih nekoga da uvredim, ali ovo moze da se svidi samo nekoj budali. Dosadno

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...