Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

6 minutes ago, peralozac said:

Rasistička lista. Bruce Willis matters.

Ne moze Bruce Willis i sto rasisticka?¡

 

zaboravite Snajpsa, pogresio sam sto sam ga stavio na listu.

Link to comment

Ma šalim se za rasistička. A Brusa obožavam, niko ne ume da sastavi izbezumljenu facu kao on.

 

I, neka te nikad nije blam kad te bije Van Dam, neka te nikad nije blam kad ti po prknu da!

 

 

Link to comment
9 minutes ago, goofs said:

Wesley Snipes za koplje ispred svih.

 

Smesno je sto su svi ostali u mogucnosti da igraju samo jednu tipsku ulogu tj. sebe. Wesley moze cak tri.

 

Sly je posle Snipesa tu jedini koji je u stanju da odigra nesto razlicito. Podjednako dobro ce se snaci i kao Rocky i kao Rambo iako su potpuno razliticite uloge,  plus ume da iznenadi sa dramskom ulogom (Cop Land recimo)..

Link to comment
5 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Sly je posle Snipesa tu jedini koji je u stanju da odigra nesto razlicito. Podjednako dobro ce se snaci i kao Rocky i kao Rambo iako su potpuno razliticite uloge,  plus ume da iznenadi sa dramskom ulogom (Cop Land recimo)..

Slazem se. Aj stavi brojeve pored ostalih, ako te ne mrzi.

Edited by Lancia
Link to comment

^^ Jeste, slažem se, ali i to Slajevo ne izlazi puno iz okvira tipskog Sly Stalonea, prazni pogledi i duge šutnje, tužna baba/tetka faca. Mada ima plus jer ume da se snađe i u šaljivo-komičnim scenama. On i Statam rekao bih.

 

Još jedna zanimljivost je da je većina ovih likova (možda i svi) bila dosta uspešna i u drugim profesijama, van glume. Dolf je master hemijskog inženjeringa, Statam je bio skakač u vodu, reprezentativac Britanije (iako to možda ne zvuči teško), Van Dam je bio šampion Evrope u karateu, o Arniju ne treba trošiti reči, Brus Li je liga za sebe, Vini Džons je igrao fudbala, Rock američkog fudbala do povrede, itd.

Sly je čini mi se tu jedini koji je full posvećen filmskoj industriji i koji van glume imao talenta (ili sreće) da napiše odličan scenario za Rokija.

Link to comment

Definitivno je Sly talentovan. Mnogi su govorili da mu se posrecilo sa Rocky-jem, a on napisao i rezirao nastavak koji ni po cemu nije slabiji od prvog dela (meni subjektivno cak i bolji). Posle ide sunovrat fransize, koju je opet uspesno iz naftalina vadi sa Rocky Balboa (scenario/rezija), sto je otvorilo vrata za Creed spin-of..

 

Za svoju dusu voli i da slika. Ok, mozda to nije sto bih ja pozeleo da imam u svom stanu :D, ali cenim to sto je dosta svestran..

Link to comment
33 minutes ago, Lancia said:

Slazem se. Aj stavi brojeve pored ostalih, ako te ne mrzi.

 

Sta znam, umesto brojeva ovako bih ja poredjao ako gledamo glumu:

 

prva grupa

Wesley Snipes

Sylvester Stallone

Jason Statham

 

druga grupa (akcione zvezde, koje su imali i poneki dobar dramski izlet)
Vin Diesel

Jean-Claude Van Damme 

Arnold Schwarzenegger

 

treca grupa (autenticni muthafuckers)

Vinnie Jones

Danny Trejo

 

cetvrta grupa (tabadzije)

Bruce Lee

Jet Li

Jackie Chan

 

peta grupa (akcione zvezde koje nimalo ne cenim)

Dwayne Johnson

Chuck Norris

Dolph Lundgren

Steven Seagal

 

Link to comment
3 minutes ago, adam said:

obnovio the square https://www.imdb.com/title/tt4995790/, bio na tv-u pa sto da ne. bas mi legao. sad mi se opet gleda wire....

 

 

za one koji hvataju - odlican izbor filmova na iPlayer-u u poslednje vreme, vredi posetiti. 

 

 

I meni je legao oba puta koliko sam ga gledao.

Sinoć sam prvi put gledao Brewster McCloud https://m.imdb.com/title/tt0065492/

Čudan i maestralan

Link to comment
14 hours ago, Lancia said:

Arnold Schwarzenegger

Bruce Lee

Chuck Norris

Danny Trejo

Dolph Lundgren

Dwayne Johnson

Jackie Chan

Jason Statham

Jean-Claude Van Damme

Jet Li

Steven Seagal

Sylvester Stallone

Vin Diesel

Vinnie Jones

Wesley Snipes

 

Ko je najbolji glumac a ko najbolji tabadzija?

 

 

Arnold Schwarzenegger je najbolji glumac jer je glumio glavnu ulogu u najboljem filmu svih vremena, niko drugi sa te liste ne bi mogao da iznese Terminator 2 :)

 

Bruce Lee je najbolji tabadzija svih vremena i jedini covek od krvi i mesa od kojeg je nemoguce smisliti boljeg superheroja, ni Stan Lee nije bio mastovit za tako nesto.

Plus, njega ni metak u celo ne bi ubio, a eto ubila ga je jedina stvar koja je mogla da poremeti njegovo celicno izvajano telo, glavobolja nakon previse dobrog seksa.

Vise se nikada nece roditi jedna takva legenda i zajebana faca, mogao je da iscupa srce biku jednim potezom, ali je njegova Ahilova peta bila magicna cica-maca.

 

Edited by Бруклинский
Link to comment
On 11.6.2020. at 12:24, Lancia said:

 

 

Ko je najbolji glumac a ko najbolji tabadzija?

 

glumaca kao glumaca u pravom smislu nema, a tabadžija? vini džons

 

EDIT: zar nije sve ovo od pitanja pa naniže za pod "razno"

Edited by djordje geprat
Link to comment
On 11.6.2020. at 20:24, Lancia said:

Arnold Schwarzenegger

Bruce Lee

Chuck Norris

Danny Trejo

Dolph Lundgren

Dwayne Johnson

Jackie Chan

Jason Statham

Jean-Claude Van Damme

Jet Li

Steven Seagal

Sylvester Stallone

Vin Diesel

Vinnie Jones

Wesley Snipes

 

Ko je najbolji glumac a ko najbolji tabadzija?

 

 

Steven Seagal, oba.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...