Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

1 hour ago, mustang said:

pritisni nekad enter majku mu, napravi nov paragraf, lakse za citanje. 

možda i tačku ponekad, ja sam šampion nekorišćenja iste, ali evo predajem titulu bez borbe :D

Link to comment

Taj post je bio slucajni creampie nakon kojeg nije popijen morning-after pill, nisam ni planirao da gledam taj film, a kamoli da pisem o njemu :D

 

Nego na kanalu Pink Premium su bila prva dva dela Transformersa, gledao sam ih i ranije, ali lepo je bilo videti da uopste nisu ostarili, kao da su juce snimani sto se tice specijalnih efekata, a moram priznati i da sam podjednako uzivao tokom svih pet sati gledanja, sva sreca pa nisu isli jedan za drugim, inace bih oslepeo od silnog kul akcijanja i prebrze montaze, mogao sam da uhvatim mali predah i malo odmorim oci.

 

Cak bih rekao i da oba filma zasluzuju vecu IMDB ocenu, ne svidjaju se ni meni ostali delovi ove fransize, medjutim ova pra dva su mi bas super, Michael Bay jeste cesto opravdano kritikovan zbog previse oslanjanja na akciju i specijalne efekte u svom filmovima, ali velika vecina njih mi je bila zabavna za gledanje, Shia LaBeouf mi je cas gotivan, a cas iritantan, pa mi o njemu misljenje varira od filma do filma, dok je Megan Fox bila i ostala bomba nad bombama, dok je upravo najjace eksplodirala u ovim filmovima, kao i u oba dela TMNT, plus i u kultnom Jennifer's Body :wub:

Transformers (2007)

Transformers: Revenge of the Fallen (2009)

 

caSeyNy.png

HXQPx9d.png

 

PS: Lupio sam par entera i jednu tacku :fantom:

Link to comment

spacer.png

 

Odlican film za sve uzraste & porodicno gledanje. Engleski titl. 

Australijanci - ima na internetu, SBS on-demand (to valjda mogu i neaustralijanci da dohvate, ne?)

Link to comment

Pa, realno, sve je bolje od tog šatro građanskog šatro korejanskog sranja... 

 


 

edit: Jbg, video nije dostupan za deljenje...

 

 

Edited by Ajant23
Link to comment

Prvo sam na kanalu HBO naleteo na drugi deo Zombielanda, nije bas na istom nivou kao prvi deo, ali moze da se gleda, ima nekih recikliranih fora i praznog hoda, medjutim kakve se sve komedije snimaju u zadnje vreme, ovo je sasvim podnosljivo, plus pojavljuje se i Rosario Dawson :wub:

 

https://www.imdb.com/title/tt1560220/

 

iHC6GoZ.png

 

Posle sam na kanalu RTS 2 uhvatio neki spanski film koji je radjen po istinitoj prici, ali su je naravno dosta nafilovali, radnja je vezana za nekog spijuna i njegove lukave vestine tokom jednog velikog korupcijskog skandala, dva sata dobre zabave i takodje veliki broj lepih lokacija.

 

https://www.imdb.com/title/tt1713440/

 

KE7fL9j.png

Link to comment

Patriot’s day

 

U trenutno raspalom drustvu u Americi, savrseno podsecanje na ujedinjene gradjane i policiju. Nadam se da ce da film uspeti da povrati malo dostojanstva, sloge i ljubavi koje trenutno nedostaje u americkom drustvu. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...