Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

5 hours ago, Lancia said:

Nije ni prici prvom, kuce je naravno najmanje krivo :)

slažem se da nije dobar koliko i prvi deo ali je gledljiv ako ništa drugo onda zbog kelpija.

Link to comment

apsolutno. al to je bas klasik, sjajan film, naravno da ovaj nije u tom rangu, malo sam preterao, to je mali, nepretenciozni filmic, ali sa puno emocija, bez patetike

Edited by Nikodije
Link to comment

Juce sam na kanalu HBO odgledao novog Terminatora, znaci malo vise od dva sata konstantnog transfera neprijatnosti, svaki put kad sam pomislio da ne moze gore, oni me demantuju u narednoj sceni, jedino je onaj latinos sto je glumio glavnog negativca uspeo na momente da deluje dobro, a isto tako ne mogu nista lose da napisem o Arnoldu, iako mislim da mu ovo nije trebalo, nadam se samo da je dobro naplatio svoje pojavljivanje, dok o ostalima nema sta mnogo da se kaze, Linda je ranije bila super kul, ali vreme ju je definitivno pregazilo, dok ona glavna visoka riba sto glumi nekakvu Terminatorku je toliko losa i blentava da mi uopste nije jasno kako su bas nju izabrali na kastingu, svaka scena s njom je bila mucenje za gledanje, ma povlacim sve sto sam ranije napisao za film Miss Bala, to je jebeno remek-delo u odnosu na ovo nebulozno woke gej sranje koje je servirano svim fanovima fransize, ne znam sta je ludje, to sto su potrosili skoro 200 miliona na ovaj bullshit, ili to sto su zaradili oko 260 miliona na blagajnama, ako nam je ovo ta progresivna buducnost, onda menjam tabor i navijam za Skynet kada dodje Sudnji dan :dry:

 

https://www.imdb.com/title/tt6450804/

 

uctIG4Q.jpg

Link to comment

Den of Thieves, napokon jedna dobra krimi akcija od pocetka do kraja, skoro dva i po sata bez jednog dosadnog trenutka, Pablo Schreiber i vise nego maestralan u ulozi glavnog negativca, a Gerard Butler takodje odlican u ulozi ne tako pozitivnog policajca, u stvari u ovom filmu i nema pozitivaca, svi likovi s obe strane zakona su podjednako prljavi, a radnja je vezana za jednu veliku pljacku, inace cak je i 50 Cent napokon dobro izneo svoju ulogu, jeste da mi je on jedan od najomiljenijih repera svih vremena, medjutim kad god se pojavljivao u filmovima ili serijama, vise je smetao nego sto je pomagao, sada je bio i vise nego koristan, plus sve pohvale za jos jednog repera, Ice Cube nije glumio u ovom filmu, ali jeste njegov sin, koji je jos jednom dokazao da je sasvim solidan glumac, a bice uskoro i sequel ovog filma.

 

https://www.imdb.com/title/tt1259528/

 

XaYlj1C.jpg

Edited by Бруклинский
Link to comment
On 14.7.2020. at 3:46, Бруклинский said:

Den of Thieves, napokon jedna dobra krimi akcija od pocetka do kraja, skoro dva i po sata bez jednog dosadnog trenutka

 

Ovaj film je taman na nivou za gledaoca poput tebe. Šteta što ne postojiš kao ni gledaoci tog nivoa...

Link to comment

To definitivno ne zvuci kao kompliment, ali ako nista drugo svidja mi se tvoj avatar, jeste da nikada nije uspeo da uhvati pticicu, ali se makar muski trudio :D

 

Nego odgledao sam jos jedan film na mom nivou, u pitanju je Extraction i isto mi se bas svideo, Chris Hemsworth je razvalio u ulozi neustrasivog placenika, plus lik je smeker samo takav i bas mi je drago kad vidim kako mu se karijera razvija zadnjih godina, da je ovaj film snimljen pre tridesetak godina, nema sumnje da bi tada Arnold bio taj glavni mamojebac koji za dva sata pobije trocifren broj neprijatelja, dobar je bio i onaj glavni negativac sto kontrolis narko trziste Bangladesa, gotivan mu je onaj zlatni nakit, video sam da su uglavnom podeljena misljenja sirom Interneta sto se tice ovog filma, ali ja nemam nikakve primedbe, plus bice izgleda i nastavak, a i treba da iskoriste Thora dok je u punoj snazi.

 

https://www.imdb.com/title/tt8936646/

 

9fAwe7o.jpg

Edited by Бруклинский
  • +1 1
Link to comment

To i rekoh, taj nivo i da je fiktivan bio bi izraz misli koja teži ili čak i uspeva u tome da stvori predstavu makar toliko složenu da u njoj postoji ikakva slojevitost potrebna za postojanje nivoa. Makar, o masama idiota koji idiotski gledaju filmove, pa to onda koristi da se sama dela subverziraju na taj način.

 

Nažalost, ovo njegovo je više ko besemena lubenica, koja pritom nema ni vodu ni slast niti išta drugo. Neuspela plastična okruglina, koja bi se možda i mogla koristiti za prikaz mrtve prirode kada bi se adekvatno oslikala. Postovi su na nivou replike naprednog androida kome Kameron piše šta da izgovori tren nakon što ga je raznela sačmara ili pregazio kamion...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...