Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

odgledala ponovo trilogiju sa

noomi rapace i michael nyqvist: 

 

millennium series:the girl with the dragon tattoo, fire, kicked the hornets nest

 

odlicni krimici!

 

jedini problem u trecem

delu ne razlikujem one matore belce. svi mi lice jedan na drugog. 

Link to comment

Sad ti i belci ne valjaju :D

 

Nego super je ta švedska verzija,a i Noomi Rapace je lepa.

Edited by Milošica
Link to comment

ma niko mi ne valja :laugh: i svi mi valjaju...

 

delim ljude na dobre i lose, i glupe i inteligentne. 

 

 

noomi ko schecher, los izbor je bio kada je ranjena pa u rukama novinara na izdisaju... al ok. napeto, drzi paznju, ni jedan sekund ti nije dosadan. a ona melem za oci iako je ko cackalica. nigde sisa, kost i koza al fenomenalno jaka osoba, samouverena...odlican karakter.

 

i jedina mi engima da li smo upoznali mi muza od novinarke uopste od prvog do treceg filma? ustajala sam sa kauca, pila, mozda sam ga propustila...

 

inace je su filmovi besplatni na amazon prime

 

Edited by mustang
Link to comment

Bloodshot, jako lose i definitivno nije za preporuku, nisam ni imao neka visoka ocekivanja, medjutim ovo je bas dno.

Eiza Gonzalez je brutalno dobra riba, ali cak ni to nije bilo dovoljno, jedino je Guy Pearce na momente malo podigao film.

Vin Diesel mi je ranije bio jedan od omiljenih likova na velikom platnu, ali ovo sto radi zadnjih godina je slabije nego sto je bilo ranije.

Knockaround Guys, xXx, Boiler Room, Pitch Black, A Man Apart, Find Me Guilty, to su bili kul filmovi, a sada mu ostala samo Fast & Furious fransiza.

 

https://www.imdb.com/title/tt1634106/

 

Q2CoOMU.jpg

Link to comment
23 minutes ago, Бруклинский said:

Vin Diesel mi je ranije bio jedan od omiljenih likova na velikom platnu, ali ovo sto radi zadnjih godina je slabije nego sto je bilo ranije.

 

Vin je super kul dok ne progovori, a onda mukica uprskava svojom operisanošću od glume. Zato mu je Pitch Black najbolji film, (uglavnom) ćuti :)  

Link to comment
20 hours ago, peralozac said:

 

Vin je super kul dok ne progovori, a onda mukica uprskava svojom operisanošću od glume. Zato mu je Pitch Black najbolji film, (uglavnom) ćuti :)  

 

Bogami, bio je iznenadjujuce dobar u Find me Guilty. Sigurno za to zasluge ima i Lumet..

Link to comment
6 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Bogami, bio je iznenadjujuce dobar u Find me Guilty. Sigurno za to zasluge ima i Lumet.

 

Lumet je cedio i cedio, ali suva je drenovina u Vina! Vrhunac je scena gde sudija saopštava da mu je umrla majka. Lumet je pretpostavljam u nekom trenutku odustao od nemoguće misije da izvuče bilo šta smisleno iz Vinovog lica i prešao na "momče, sakrij se ti lepo iza šake i ne proviruj ni slučajno". Minut i po kasnije - it's a wrap! :)

 

20200611001.thumb.JPG.152db0392ca504e1e4ac3f291fbddaed.JPG 

 

 

Link to comment

Arnold Schwarzenegger

Bruce Lee

Chuck Norris

Danny Trejo

Dolph Lundgren

Dwayne Johnson

Jackie Chan

Jason Statham

Jean-Claude Van Damme

Jet Li

Steven Seagal

Sylvester Stallone

Vin Diesel

Vinnie Jones

Wesley Snipes

 

Ko je najbolji glumac a ko najbolji tabadzija?

 

Link to comment

Wesley the best actor

Bruce the master of martial art

 

 

edit; Vinnie the toughest motherfucker

Edited by Filozof manijak
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Wesley the best actor

Bruce the master of martial art

 

 

edit; Vinnie the toughest motherfucker

 

+1

 

Nema tu mnogo dileme..

 

Link to comment

Wesley Snipes za koplje ispred svih.

 

Smesno je sto su svi ostali u mogucnosti da igraju samo jednu tipsku ulogu tj. sebe. Wesley moze cak tri.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...