Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On 28.4.2020. at 16:36, Kampokei said:

Bol i slava, novi Almodovar. IMHO, najbolji Almodovar jos od Hable con ella. Jako lep film.

 

O, da.

Banderas rules.

Link to comment
On 10.5.2020. at 12:14, April said:

 

 

 

 

 

Izvinjavajte za off, ali ako nešto vredi svakog centa...

 

U drugim vestima, konačno odgledao The Favourite sa Emom Tompson, ozbiljno dobra šljaka. Taj neki Jorgo što režira stvarno talentovan čovek. Kraljica Margo, samo malo decentnija.

 

https://m.imdb.com/title/tt5083738/

 

Sent from fav toy

 

 

 

 

Kako, bre, Kraljica Margo?

Nidje veze.

Engleska ironija vs. francuske pompeznosti.

Link to comment

Linčov eraserhead, priznajem sa pomalo srama, prvi put tek sada odgledao od početka do kraja.
Ono što mi odmah upada u oči, dosta scena me je asociralo na twin peaks treću sezonu.

Link to comment

Triple Frontier, jos jedan preglup film iz Netflix kuhinje, uopste mi nije jasno jel imaju oni nekoga unutar te kompanije ko vodi racuna oko toga kako se rasipa novac na ove silne nebulozne filmske i serijske originalne programe, posto vidim da su za ovaj film spiskali 115 miliona dolara, a prava je sramota na sta lici finalni proizvod.

 

Ben Affleck je dotakao novo dno u karijeri, imao je on i ranije smesnih uloga, ali ovde se uopste nije ni trudio da odglumi nesto, bukvalno se sve vreme ponasao kao da su ga ucenili da se pojavi na snimanju, valjda ce i on sam vec jednom da shvati da mu bolje ide rezija od glume, a Charlie Hunnam koga inace mnogo gotivim, ovde je takodje bio toliko los i nezainteresovan da mi nije bas najjasnije u cemu je fora, jedino je Oscar Isaac nesto pokusavao da glumi, medjutim sve je to palo u vodu posto su svi ostali bili u nekom mrtvackom raspolozenju, ajde nije losa bila ni Adria Arjona, ali samo zato sto je toliko lepa pa je kamera voli, a sama radnja filma je toliko glupa da ne vredi ni trositi vise reci.

 

https://www.imdb.com/title/tt1488606/

 

GX95sin.jpg

Edited by Бруклинский
Link to comment

Ne bih mogao da se složim, meni je Triple frontier odličan, posebno drugi deo kada beže preopterećeni količinom pokradenih para. Tu baš ima nekoliko efektnih scena.

Edited by Nikodije
Link to comment

...zamišljam da će na sličan način i naprednjaci jednog dana bežati. Trpaju milijarde u avione i helikoptere, džakove koji ne mogu da stanu unutra kače spolja, i onda pod teretom se sruše negde na pola puta na letu za Dubai.

Link to comment
 
O, da.
Banderas rules.

Naleteo sam pre par nedelja tv-u tokom vanrednog stanja na neki ruski film gde je Bikovic glavna uloga a ima i Banderasa. Film je toliko jezivo uzasan da sam mislio da je Banderas prop'o skroz, od onakve face nekad...

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Richard Jewell, film o stvarnom dogadjaju za vreme OI u Atlanti, sasvim dobar

Dobra rola glavnog lika (meni potpuno nepoznat glumac) plus par odličnih scena

 

Vivarium, besmislen i nepotrebnost kao takva

Link to comment

Uhvatio sam na B92 film The Founder, jedino sto nisam bas od samog pocetka gledao, ali uskoro ce biti repriza pa cu pogledati to sto sam propustio.

Radnja filma je vezana za nekog lika koji je ubedio bracu McDonald da od svog malog porodicnog fast-food restorana naprave globalni biznis.

Uglavnom mi se svidelo to sto sam video, Michael Keaton odlican u ulozi tog prevrtljivog glavnog lika, dobra mu je bila fora sa sladoledom.

 

https://www.imdb.com/title/tt4276820/

 

hYiYwVT.jpg

Link to comment

Dean Spanley (2008)

 

MV5-BNz-Nm-MThj-Nj-It-NWIx-MS00-ZTE5-LWJ

 

Simpa pričica (posebno za one koji vole pse, vino i/ili veruju u reinkarnaciju), ali vozdignuta u impresivan sat i 40min zahvaljujući 4 glumačka asa (Jeremy Northam, Sam Neill, Bryan Brown, Peter O'Toole)... Njih 4-orica da čitaju telefonski imenik, verovatno bi takođe bio 1 užitak.

Link to comment

abitter121-e1590014857343.jpg

A Bittersweet Life - steta sto je reziser ustinuo gledaoce za siru lirsku sliku, bila bi ovo puslica od filma. Vizuelno, pravi praznik za oci, dobar fradza korejski Alen Delon, necu nikom pokvariti uzitak gledanje, ako kazem da je jedna od boljih osvetnickih krimi prica - ili sto bi ovde rekli, western ko vrata.

Link to comment

The Dirt, film je vezan za hevi metal grupu Mötley Crüe, nekoliko bas zanimljivih izbora na kastingu, onaj lik sto je izdominirao u ulozi Remzija u Igri Prestola, ovde je takodje bio odlican kao Mick Mars, dok je reper Machine Gun Kelly ovde bio Tommy Lee, ima dosta zabavnih momenata u filmu, radnja je uglavnom vezana za njihove rane dane i uspon.

 

Licno nikada nisam bio fan njihove muzike, cak sta vise ne znam nijednu njihovu pesmu, ali zato jesam bio ogroman fan svih likova iz tog benda, zato sto sam kao klinac cesto citao o njihovim groupie pustolovinama, secam se da je Tommy Lee bio povezivan sa bukvalno svakom poznatom devojkom koja mi je u tom periodu bila na vrhu neke moje celebrity liste (Pamela Anderson, Jenna Jameson, Carmen Electra, Naomi Campbell, Heather Locklear, Blu Cantrell, Bobbie Brown i mnoge druge), plus imao je onaj njegov famozni privatni video sa Pamelom koji je u mom tadasnjem drustvu bio cenjen kao Citizen Kane, dok je na primer glavni pevac te grupe Vince Neil takodje imao privatni snimak sa isto dosta cenjenim devojkama u nasim ocima kao sto su Brandy Ledford i Janine Lindemulder, a posto je to bio ménage à trois, u drustvu smo ga cenili kao da je Les Enfants du Paradis :D

 

https://www.imdb.com/title/tt0800325/

 

m76CZCh.jpg

 

Edited by Бруклинский
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...