Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

6 hours ago, precog said:

ako je ovo plastika neka podeli telefon svog plasticara po holivudu i sire.


+ šes

 

Svi u Holivudu al i šire idu kod plastikanera, fora je samo što se dobro odradjeni plastikaner teško primeti. 

Gledao Extraction sa boljim Hemsvortom. Solidan film, jaka akcija i dosta dobra režija. Za današnje pojmove ovo mu dodje jeftin film, ali se to uopće ne primeti. Priča je malo prešablonska, već vidjeno sto puta, a radjena je po grafičkoj noveli (koju nisam čitao) pa sam očekivao malo više.

Link to comment
7 hours ago, Tihajeza said:

"Downsizing" sa Metom Dejmonom; nađen je način da se ljudi smanje 20-30x i tako smanji zagađenost planete.

Očekivala sam ozbiljan SF, a ono njesra. Ima jedna simpa epizoda, Kristof Valc u ulozi Srbina (ispao pravi srbenda, čak se i ljubio 3 puta prilikom pozdravljanja).

 

Pričao je Sergej da je malo nedostajalo da glumi u tom filmu kao to mu je najveće razočarenje u karijeri.Da li umesto Walza ili sa njim ne znam šta je mislio

A film nisam gledao uglavnom je na onim "lošim" listama pa preskačem  

Link to comment
On 8.5.2020. at 5:14, steins said:

Ekstrakšn ima par super scena iz jednog kadra (valjda se tako.kaže). Generalno je dobra pucačina samo ja nisam ukapirao poslednju scenu, kad klinac pliva.
Ona riba je isto poznata britanska glumica indijskog porekla


Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

 

Scena je tu da omoguci nastavak ali da opet i ostavi zaokruzenu pricu.

Spoiler

Ako bude dovoljno uspesno mogu da vrate Tora, ako ne bude mogu da teraju nastavak i bez njega.

 

 

a ima dobrih scena, posebno okrsaj onog Indusa specijalca i Tora sa sve pripadajucim saobracajem.

Link to comment

Ip Man 4.

 

Čim se umešala komercijalizacija ode mast u propast, ostaju prva dva kao pravi dragulji žanra.

Ovaj konkretno manja pre svega u dobrom fajtu, zaplet šablonski, potlačeni Kinezi u USA, bad military guy kao glavni negativac, malo se ponavljaju i jednostavno nije to to. 

Link to comment

Ip Man

KINA - $13,728,640

CEO SVET - $22,108,789

SVET BEZ KINESKOG TRŽIŠTA - $8,380,149

 

Ip Man 2

KINA - $0

CEO SVET - $15,061,802

SVET BEZ KINESKOG TRŽIŠTA - $15,061,802

 

Ip Man 3

KINA - $124,101,198

CEO SVET - $156,954,938

SVET BEZ KINESKOG TRŽIŠTA - $32,853,740

 

Ip Man 4: The Finale

KINA - $165,290,606
CEO SVET - $175,657,369
SVET BEZ KINESKOG TRŽIŠTA - $10,366,763

 

Čudno se piše komercijalizacija...

 

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Ip Man 4.

 

Čim se umešala komercijalizacija ode mast u propast, ostaju prva dva kao pravi dragulji žanra.

Ovaj konkretno manja pre svega u dobrom fajtu, zaplet šablonski, potlačeni Kinezi u USA, bad military guy kao glavni negativac, malo se ponavljaju i jednostavno nije to to. 

U kakvoj formi je Boyka 

Link to comment

Sinoć sam naleteo na The Silence of the Lambs na samom početku filma, pa sam ga odgledao ponovo posle mnogo godina, prvi put još od srednje škole. Druga polovina filma je mnogo slabija od prve. Od trenutka kada je Lekter premešten, kvalitet filma naglo pada. Do tog trenutka je odličan, a onda naglo nestaju svi psihiloški momenti, Lekter beži u Prison Break stilu, murija ispada neviđeno nesposobna, gubi se sve ono što je bilo dobro u prvoj polovini. Ima nekoliko dobrih scena u tom delu, pre svega ona u kojoj Buffalo Bill stavlja šminku i pleše ispred ogledala, ali to je nedovoljno da bi se dosegao intenzitet prvog sata.

Link to comment
On 11.5.2020. at 4:24, Ajant23 said:

Ip Man

KINA - $13,728,640

CEO SVET - $22,108,789

SVET BEZ KINESKOG TRŽIŠTA - $8,380,149

 

Ip Man 2

KINA - $0

CEO SVET - $15,061,802

SVET BEZ KINESKOG TRŽIŠTA - $15,061,802

 

Ip Man 3

KINA - $124,101,198

CEO SVET - $156,954,938

SVET BEZ KINESKOG TRŽIŠTA - $32,853,740

 

Ip Man 4: The Finale

KINA - $165,290,606
CEO SVET - $175,657,369
SVET BEZ KINESKOG TRŽIŠTA - $10,366,763

 

Čudno se piše komercijalizacija...

 

 

Mislio sam komercijalizaciija u smislu sadržaja, možda bolje da sam napisao Holivudizacija, što mu dođe na isto. Banalni zapleti, slabi dijalozi, slaba karakterizacija, naivnost.

Link to comment

303 - skroz simpatican nemacki film sa frncuskim smekom. pravi uljez u danasnjoj kinematografiji, kako po nacinu snimanju, tako i po tretiranju tema, kojih se dotice.

Link to comment

Bolje da sam zurio u okean, nego...

 

Capone - Sabirni centar u glavi Al Kaponea i glasovni reportoar Tom Hardija u vidu grundanja, mrmljanja, groktanja... Besmislen bljuv od filma.

Driveways - Prespora radnja sa nicim izazvanim napadima pogleda na svet, zivot, propustene prilike...a sve to ostavljeno gledaocu izmedju redova, ako ih je uopste bilo.  

 

Link to comment
On 12.5.2020. at 14:30, Mil@n said:

Mislio sam komercijalizaciija u smislu sadržaja, možda bolje da sam napisao Holivudizacija, što mu dođe na isto. Banalni zapleti, slabi dijalozi, slaba karakterizacija, naivnost.

 

Možda misliš na predstavu koju kinezi imaju o Holivudu, pa je komercijalno ponuditi im film u skladu sa njihovim očekivanjima...

Link to comment

6 Underground je toliko besmislen da cak i za Michael Bay standarde ima previse nepotrebne akcije, film nema pocetak, a nema ni kraj, kao sendvic bez hleba :D

 

Imao sam osecaj kao da se ukljucujem u direktan prenos necega gde svi zivi brzo voze i pucaju na sve strane, toliko ima nasumicnog pucanja da sam u par navrata morao da proverim da slucajno i mene neki metak nije zakacio, jedino nije lose kad se akcija preseli u Hong Kong, samo zato sto je onaj penthouse na vrhu zgrade fantazija koliko je lep.

 

https://www.imdb.com/title/tt8106534/

 

vAfnV17.jpg

Edited by Бруклинский
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...