Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Nešto me sve više mrzi da istražujem ko nekad i da skidam torente, pa pogledam kako šta nabodem na HBO ili Sinimaksu, a i uglavnom serijašim

evo nešto od novijeg pogledanog što mi ostavilo utisak

https://www.imdb.com/title/tt3548978/

ocena na imdb je smešna, mali nezavisni film sa nekom svojom poetikom, dirljiv nekako

 

 https://www.imdb.com/title/tt4385888/

odličan

 

ispadoh sad pravi ženski petko, al tako se nekako namestilo

 

 

Link to comment

Overih sinoc Garoneovog Dogmana. Dobar film, mada ipak ne toliko dobar koliko sam ocekivao. Kraj pomalo njanjav.

U svakom slucaju, preporuka. Glavni glumac bas upecatljiv i izvrstan.

 

Cisto da obavestim, odnedavno su na kioscima i dobitnik zlatnog medveda, Touch Me Not, kao i Cold War od Pavlikovskog. Njih planiram da overim ovih dana.

Link to comment
On 1.11.2018. at 21:01, Duci Simonovic said:

Krajnje je vreme bilo da se pojavi neka nova mamojebacka krvava makljacina, gledati obavezno, ko ne gleda pizda

 

The Night Comes for Us

duvaj ga

 

jedva sam doceko kraj. bolje da su napravili samo borenja, bez bilo kakve radnje, nego ovu smaracinu

Link to comment

sicario drugi 2018

 

odlicna akcija. cak mi i bolji od prvog jer nema one dosadne emily blunt

 

kako su dobro uradili one scene u prodavnici, neverovatno! 

Edited by mustang
Link to comment

kad krenuh da delim maramice mojim gej prijateljima, generacija smo, odrastali uz njega...plakala sam bez stida. legenda. kakav glas, kakva velicina

 

malek oduvao

 

fali dublji presek fredijeve licnosti, ipak je bio kompleksniji od nacina na koji je prikazan. 

 

usput zenu iz bioskopa izbacili jer je krenula sa homofobnim komentarima i svima nam pokazivala srednji prst dok su izvodili. idiot. 

 

bohemian rapshody 

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

a nisam ja nikad imao dojam da je fredi pederska ikona. uvek bih pre reko da se po toj liniji seku na dajanu ros ili madonu, iako one nisu pederke.

 

mogu da ih pitam pa da razjasne. ovo su bili fanovi kao ja. 

Link to comment

Zašto pogledati: a) originalan naziv filma je SPALOVAC MRTVOL b) čisto da me pokušate ubediti da glavni 'glumac' stvarno nije jebeno poremećen nego da je jednostavno dobar glumac c) zato sto je film o užasnom liku koji drži krematorijum i kojem posao procveta sa nacističkim okupiranjem Češke...

 

cccccccccccccccccccccccccccccccc.jpg

Edited by pariah
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...