Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On 27.10.2018. at 22:56, nisam ja said:

Niko ništa nije gledo 7 dana? 

gledala sam sinoć atomik blond na televiziji.

film je toliko imecilan da bi bez šarliz teron i hitova osamdesetih bio potpuno negledljiv. ovako je prijatan za oči i za uši. mozak ne treba.

Link to comment
21 minutes ago, nisam ja said:

pa dobro, mislim da tu ima nekih dugih scena borba iz 1 kadra. to sam gledao. dobro radi kamera. 

nisam primetila te iz jednog kadra. al sam primetila da su dosta realistične. usmrćivanje kgb agenta rešoom u glavu, stenjanje i vriskanje tokom borbe i slično, doprinele su da se lakše poistovetim a što ne reći i nasmejem.

Link to comment

ja gledala onaj nemacki sto je pilots preporucila na drustvu, 

slobodna volja

 

odlican, mucan, tuzan, pomalo fatalisticki i gotovo beznadezan kada razmisljamo o ljudskoj prirodi, tacnije o njenim najnesrecnijim predstavnicima. 

koliko tuge, zla, mrznje, straha, poraza, ljubavi, neutemeljene nade u jednom nesrecnom coveku! jako, jako tuzno! (radi se o silovatelju koji pokusava da otpocne novi zivot)

odlican, bas, bas odlican film!

Link to comment

the vanished

 

drzao fino paznju, tvistova pun al kad se podvuce bas je glupav

 

blackkklansman

 

slicno ko gornji, zanimljiv al mi se nije dopao, ne volim spajk lija

 

double lover

 

zanimljiv, mekanog zavrsetka

 

operation finale

 

za ubiti vreme, nemam mu nesto bas ni sta zameriti, mozda malko limunadast al nista posebno

 

american animals

 

nebitan

 

red wedding

 

ok film, ne znam cemu neka sablasna muzika veci deo filma

 

Darling

 

odlican, miljama udaljen od svih iznad

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
18 minutes ago, Mil@n said:

 

Ako Fredi nije celo nije niko. Top 3 glasa svih vremena, ako bih hteo da budem subjektivan, rekao bih i 1. 

 

 

Ma, šta ti znaš, ti si bubnjar......

 

:tongue:

 

 

 

Link to comment

iščačkah na disku "sumrak". dobar krimić sa dobrom glumačkom ekipom. moji favoriti njumen i saradon uz staru gardu, čening, garner, hekman.  zapazih da ćeru igra mlada viterspun. vredi više od dobijenih  recimo 7/10.

Link to comment

Potroših 20-ak minuta na raspad od "filma"pod imenom The Wolfman-a sa Del Toro-m i Hopkins-om i nekako mi imdb "preporuči"  The Company of Wolves. Režirao Neil Jordan. Pade mi na um njegov The Crying Game i kažem sebi da nema šanse da će ovo ( Neil Jordan plus horor) da valja. Rezultat- odgledao sam ga dvaput i kod mene može da stoji u top deset horora. Bez CGI-a i sličnih sranja, fotografija za desetku, ma lepota jedna. Obožavam kada nađem odličan film i iznenadim sebe, naročito horor-fantasy i kada sam uveren da sam pregledao SVE horor filmove vredne pažnje. Ima ga svugde u hd formatu. Neću više da pametujem već samo da kažem da je ovo za obavezno gledanje. :heart:

 

 

company of wolves.jpg

Edited by pariah
Link to comment
1 hour ago, pariah said:

Potroših 20-ak minuta na raspad od "filma"pod imenom The Wolfman-a sa Del Toro-m i Hopkins-om i nekako mi imdb "preporuči"  The Company of Wolves. Režirao Neil Jordan. Pade mi na um njegov The Crying Game i kažem sebi da nema šanse da će ovo ( Neil Jordan plus horor) da valja. Rezultat- odgledao sam ga dvaput i kod mene može da stoji u top deset horora. Bez CGI-a i sličnih sranja, fotografija za desetku, ma lepota jedna. Obožavam kada nađem odličan film i iznenadim sebe, naročito horor-fantasy i kada sam uveren da sam pregledao SVE horor filmove vredne pažnje. Ima ga svugde u hd formatu. Neću više da pametujem već samo da kažem da je ovo za obavezno gledanje. :heart:

 

 

company of wolves.jpg

 

Na taj sam film naleteo slučajno na tv-u i odgledao sa osduševljenjem. Mogao bih ponovo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...