Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Outrage III

 

na trenutke dobro na trenutke konfuzno ali sve u svemu teska pavicevstina sa japanskim gangsterima.

 

Secam se da sam gledao i prva dva i to na FESTu cak i koliko pamtim bolji mi je utisak bio nego nakon ovoga.

Link to comment

odgledao hladni rat https://www.imdb.com/title/tt6543652/ sinoc - tjah.... lepo naoko ali me film ostavio potpuno hladnim. imao sam osecaj da je sva paznja bila na tome da film dobro izgleda pa su zapostavili kljucni element, ljubav izmedju glavnih likova. tragicna ljubavna prica a ljubavi ni u tragovima. emotivni naboj izmedju glavnih glumaca nula. zasto? kako? jebemliga, ni sam ne znam. lose podeljene uloge, losa gluma, losa rezija? cak mi je padalo na pamet da je namerno, da se naslov filma odnosi na njihovu vezu ali tek to je nebulozno. muzika na momente dobra, na momente vrhunski kitch. sve u svemu, mogao sam se prosetati parkom umesto sto sam sedeo u bioskopu, bolje bih se proveo. 

Link to comment

savršena atmosfera, fali mu malo ludila i akcije al i ovako je solidan

51CJx3c-8DL._SX450_.jpg

dobar trip cheadlea, svakako je bolji trip od biografskog filma, al mu fali pre svega mističnosti i dublje priče

Miles-Ahead-Trailer-Movie-2016.jpg

Link to comment

Dječarac iz I, Robot je rođen za ovu ulogu. Film mi je isto dobro legao, s tim što napomijem da je pola film koncert, pa je čist gubitak gledati ga bilo gde sem u bioskopu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...