Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Logan  :Hail:

 

Najbolji "superherojski" film nakon Watchmen-a.

 

Suštinski, akcija je ovde samo uzgredni pratilac priče, ovo mu dođe ko superherojski Kormakov "Put".

 

Ostareli superheroji, odavno zagubljenih ideala u putu ka očaju u sebi (očekovano) pronalaze zrnce onog što ih i čini onim što jesu.

Link to comment

XXY http://www.imdb.com/title/tt0995829/?ref_=fn_al_tt_1

nesvakidasnja tema, coming of age devojcice rodjene sa oba pola, uobicajena pitanja identiteta,

mesta u ovom svetu, normalnosti kao takve pa jos jedna ne mala dilema plus

dobar casting za njenu ulogu

sjajan glumac ricardo darin, tako sam i naletela na ovaj film trazeci gde sve njega ima

argentinski kandidat za oskara pre neku godinu, ako to vise uopste nesto i znaci

Link to comment

ne znam za ovaj film, no lik je zaista fantastičan u svemu gde ga gledah :thumbsup:

sta si sve gledao, preporucujes nesto?

steta za reditelja fabiana bielinskog sto umre tako mlad iznebuha, njegovi "nueve reinas" i "el aura" su mi medju all time favs

Link to comment

dobar je truman, al je ovo krimi-triler-misterija uživancija

i ovaj sam gledala, dobar dobar...

inace latinoamericki filmovi su mi uglavnom bolji od spanskih, isti jezik, rekao bi covek i srodna kultura al mi spanci nekako suvise cesto odu u mainstream, kao da argentinci i ini imaju vise hrabrosti da se otisnu u neistrazene vode a i umeca da to dobro upakuju

Link to comment

sta si sve gledao, preporucujes nesto?

 

Pored navedenih Darinovih (inace ga ja prvi put pogledah u "Auri"), jos

 

Un cuento chino (2011)

Relatos salvajes (2014)

 

- odlicno je dzangrizav u oba.

 

Leia, argentinski i generalno juznoamerici spanski su mom uhu mnogo lepsi od pravog spanskog, a znas sta je jos sa filmovima u argentini - geografska komponenta, npr. u Relatos Salvajes

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Pored navedenih Darinovih (inace ga ja prvi put pogledah u "Auri"), jos

 

Un cuento chino (2011)

Relatos salvajes (2014)

 

- odlicno je dzangrizav u oba.

 

Leia, argentinski i generalno juznoamerici spanski su mom uhu mnogo lepsi od pravog spanskog, a znas sta je jos sa filmovima u argentini - geografska komponenta, npr. u Relatos Salvajes

Znaju i Spanci da pogode to tvoje uho, recimo La isla minima ima taj smek.

Link to comment

Pored navedenih Darinovih (inace ga ja prvi put pogledah u "Auri"), josUn cuento chino (2011)Relatos salvajes (2014)

 

- odlicno je dzangrizav u oba.

 

Leia, argentinski i generalno juznoamerici spanski su mom uhu mnogo lepsi od pravog spanskog, a znas sta je jos sa filmovima u argentini - geografska komponenta, npr. u Relatos Salvajes

hvala :) ove nisam gledala

a moguce da ima nesto i u tome sto nam je spanija tu blizu a ovo neka kao egzotika...

magicni realizam na filmu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...