Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

Da nisu bili i neki klinci u alfi (jojj, ne znam model, tako je slicna kao ta mazda), lupali pa otisli. Ja sam spletom okolnosti bila u Jerkovicu sinoc i oko 23h negde sam kupovala cigarete na pumpi kod crvenog solitera i tu sam videla neku dvojicu u poluraspad stanju duse i jos gorem stanju automobila (u prednjem delu) ili je to neki nepovezani dogadjaj?

Link to comment

Pa to je dan kasnije, ali ocito da postaje uobicajena scena. Valjda ih pravac povuce da mogu da nagare, uz to nema ni mnogo saobracaja i onda samo fali malo cirke/idiotizma da se dobije sranje.

Link to comment

Djubre Japanac  :o

 

 

  • trojka 
    03.02.2017. | 13:50
    263

    Mazda 3 metalik siva !!!- da nije mozda iz donacije Japana Vladi u iznosu od 117 automobila koji su poklonjeni Srbiji pocetkom 2015 godine Ako je potvrdan odgovor onda zlatna omladina uziva i dokazuje kako se cuva drzavna imovina

Edited by Zli Gli
Link to comment

 

Djubre Japanac  :o

 

 

  • trojka 
    03.02.2017. | 13:50
    263

    Mazda 3 metalik siva !!!- da nije mozda iz donacije Japana Vladi u iznosu od 117 automobila koji su poklonjeni Srbiji pocetkom 2015 godine Ako je potvrdan odgovor onda zlatna omladina uziva i dokazuje kako se cuva drzavna imovina

 

 

Znao sam da propustam mnogo sto ne citam komentare. :D

Link to comment

Bio je u pravu onaj pandur, napravili su od ovoga krivicni prekrsaj i verovatno ce se desiti prilicno najebavanje.

Krivicno delo postoji cim je napravljena steta veca od 200k dinara. A praksa tuzilastva i suda kaze da ce najebavanje™ biti neznatno.

Link to comment
  • 3 weeks later...

E, secate se one Mazde sto sam veselo objavio kad sam je kupio:

 

 

 

attachicon.gifsmanjena.jpg

 

 

 

Klinci se naroljali ko bulje, polupali 3 parkirana auta i ko za kurac bas zakacili moj. 

 

:(

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...