Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

A jel' ti propisno glasan Triumph? Moj kolega koji vozi motorciklo ima običaj da kaže "glasan motorciklista je živ motorciklista".  

 

Ovo je njegov motorić 

 

 

weedmaster.jpg

 

Link to comment

Tetrebe, jel juris vise od 50?

Za tako nesto bi trebao cist benzin, a ne mjesavina za Trabanta koju to cudo troshi.  :fantom:

 

------

 

:thumbsup:  i za motor i za "value". Za te pare izgleda odlicno.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Da vas podsetim na mog lepotana.  :misko: 

Odradio prvi servis, sve perfeto. Za cca 8000 km nisam dinara potrošio na nj osim što sam kupio nov akumulator jer sam ga ispraznio dva puta. Nažalost, čeka me set kvačila u toku sledeće nedelje, mada, ovaj je dosta i izdržao, 170.000 fabrički set. Prvo sam se malo bio smorio kad mi je majstor rekao, ali em će mi vožnja biti lakša i udobnija, em kad ga budem prodavao, biće to dobar kec u rukavu. 

I da, skoro mi je drugar završio presvlake, nekim čudom mu se zalomilo da mu je u firmi gde radi ostalo Golf gti dezena koji sam JEDNOM video na nekoj slici i zapamtio koliko mi se svideo, tako da sam baš zadovoljan kako je ispalo. :)

 

p.s. najbolji auto ikad, ne mogu kez da zaustavim kad god prođem pored ili sednem u njega.  :heart: 

43f0f2a96a6208375730cfab97bb7b00.jpg

 

uZTXTiP.jpg

Link to comment

Da vas podsetim na mog lepotana. :misko:

 

Odradio prvi servis, sve perfeto. Za cca 8000 km nisam dinara potrošio na nj osim što sam kupio nov akumulator jer sam ga ispraznio dva puta. Nažalost, čeka me set kvačila u toku sledeće nedelje, mada, ovaj je dosta i izdržao, 170.000 fabrički set. Prvo sam se malo bio smorio kad mi je majstor rekao, ali em će mi vožnja biti lakša i udobnija, em kad ga budem prodavao, biće to dobar kec u rukavu.

 

I da, skoro mi je drugar završio presvlake, nekim čudom mu se zalomilo da mu je u firmi gde radi ostalo Golf gti dezena koji sam JEDNOM video na nekoj slici i zapamtio koliko mi se svideo, tako da sam baš zadovoljan kako je ispalo. :)

 

p.s. najbolji auto ikad, ne mogu kez da zaustavim kad god prođem pored ili sednem u njega. [emoji813]

 

43f0f2a96a6208375730cfab97bb7b00.jpg

 

uZTXTiP.jpg

Imas li milje na retrovizoru?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...