Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

to kad se rokne auto meni je najveći smor cimanje sa papirima i oko popravke. jako nepotrebno gubljenje vremena, a izgubiš dva popodneva na to.

 

doduše nikada nisam bio kriv za sudar (:kucaodrvo:). kapiram da kada jesi ima i ta materijalna strana priče gde moraš da plaćaš popravke, plus sudija, prekršaji, poeni, tačkice i generalno osećaj krivice da si zajebao.

Link to comment

znam da bi me Zli podjebavao zauvek da vozim sjeban auto.

 

Realno, Mazda trojka je cak i sjebana i dalje super auto, veci je bedak sto jos nisi probio hiljadu funti u totalu...  :cry:

Link to comment
E jebi ga Djubre, bas steta auta, ali kao sto kazes dobro da neko nije poginuo,

 

Ja sam imao dva slicna slucaja: jednom udario u auto ispred sebe i izgledalo je slicno tvome. Popravili ga da se nigdje nije primjetilo. A drugi puta mene udario drugi auto pozadi, i nikan nije bilo kao prije. Gepek se nije dobro zatvarao, branik nije dobro bio upasovan i imao lufta, itd.

 

Tako da to najvise zavisio o umijecu limara. Javi kako si prosao.

Link to comment

Realno, Mazda trojka je cak i sjebana i dalje super auto, veci je bedak sto jos nisi probio hiljadu funti u totalu...  :cry:

 

E, sad bi trebalo da sam tu, samo nikako da uhvatim vreme da proverim. Sledece javljanje na 2 soma (za sto godina).

Link to comment

to kad se rokne auto meni je najveći smor cimanje sa papirima i oko popravke. 

 

+1 za papire

 

moj rentirani auto cuknio pre par godina kolega na parkingu firme koja ima sopstveni security, dakle policija za manje prekrsaje nije nadlezna. uobicajena procedura pa sve isto samo malo drugacije za policiju i onda sve jos jednom za europcar, koji priznaje samo sud svoje partije policije. smor mi dodje kao nekako uobicajena stvar, ovo je mnogo mnogo gore od toga. plus ja nisam bio u autu za vreme udesa, pa smo morali da dokazujemo (svedoci i sl.) 

Edited by Parsons
Link to comment

Čitajući tu vest i gledajući fotke, stekao sam utisak da je karabol izazvao bahati vozač Mazde.

Ocekuj poziv od mojih advokata!

Inace, spektakularno je kako ni u ovih 5 recenica nisu uspeli da ne izmisle glupost. Nije hitna nikoga izvukla ni iz cega nego su samo spakovali momke u kola i odvezli ih na vma zato sto su rekli da imaju povrede. Bio je u pravu onaj pandur, napravili su od ovoga krivicni prekrsaj i verovatno ce se desiti prilicno najebavanje.

Link to comment

Ovaj klinjo sto je vozio ima sada jedno 2 godine da kelnerise na brodu da bi otplatio ovu avanturu. Jos ako ortaci ispadnu pametni pa ga tuze za povrede pre nekih agencija... Pa jedno 4 godine onda.

 

Mozda bolje da krene da diluje heroin odmah

Link to comment

Ocekuj poziv od mojih advokata!

Inace, spektakularno je kako ni u ovih 5 recenica nisu uspeli da ne izmisle glupost. Nije hitna nikoga izvukla ni iz cega nego su samo spakovali momke u kola i odvezli ih na vma zato sto su rekli da imaju povrede. Bio je u pravu onaj pandur, napravili su od ovoga krivicni prekrsaj i verovatno ce se desiti prilicno najebavanje.

 

Angažuj i ti advokata, za svaki slučaj. 

 

Ako budu terali mak na konac veštačiće se i gde si i kako parkirao.

Link to comment

Ali ne vidi se ni njihov auto (jedino ako nije ovaj PT?), niti ga pominju u tekstu, kao što inače u vestima kažu "vozač moskviča pančevačkih tablica udario je...".

 

Njihov je odnesen kad je ovo slikano. Posto je Mondo uzeo moje slike preko nekih 5 konekcija, tamo se vidi i njihov auto (doduse, lose osvetljen):

http://mondo.rs/a979171/Info/Drustvo/Pijani-se-zakucali-u-tri-automobila.html

 

@Tale: sumnjam da mogu kenjati za to gde je parkirano jer je to linija obelezenih mesta od kilometar, ali svakako da cu da se bavim i time ako krene nesto da zapinje.

Link to comment

Vidi, znam za slučajeve da su cimali i za smer u kome je vozilo bilo okrenuto.

 

Dobro, to je vec ono otvoreno silovanje. Evo kako par dana moram da se bavim malo citavom tom scenom osiguranja, sve sam vise ubedjen da zlobnija industrija ne postoji. Do sada sam mislio da je mobline provajdere sam Sotona ostavio kao sektor kojim ce licno upravljati, ali izgleda da mu je primarni posao ipak kod osiguravaca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...