Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

mitsubishi_space_star_a1235425141b1235425141.jpgmalo sam se ponovio :)
Bas sam u cetvrtak bio u Mitsubishiju, Okazaki. Samo, nesto mi je taj auto nepoznat, mislim da ga nikad nisam video a ovde im je centrala i fabrika. Ako i ima, ne verujem da ima dizel modela (mozda je i zato masina od drugog proizvodjaca).
Link to comment
mislim da se ne proizvodi od 2004, a i dok se proizvodio, to je bilo u holandiji, zato ga verovatno nisi video.
Citam da Mitsubishi sada zatvara (pise: "giving up") tu fabriku u Holandiji.Imao sa dva nova Mitsubishija u Australiji, Magnu i Pajera i bio sam zadovoljan. Istina nijedan nije ostao kod mene duze od 3 godine. Cak je i ta fabrika u Australiji zatvorena od onda.Ima Klub vlasnika Mitsubishija u Beogradu, ako vec ne znas, prooguglaj pa ces naci. Tamo sam bio clan pa su nesto promenili i vise ne mogu da se ulogujem.Bilo je interesantnih razmena misljenja i saveta, dosta clanova ima starija vozila pa delovi, servisi, trikovi.Edit: Forum vlasnika, kao ovaj, samo specijalizovan za Mitsubishi. Edited by Yoyogi
Link to comment
  • 2 weeks later...

12.2001... proveren je koliko ga je majstor sa dijagnostikom i odokativno mogao proveriti. deluje da je solidno odrzavan, i da ga je vozio neki dundjer koji nije bas vodio racuna o enterijeru. kilometraza je dovoljno velika da bi cak mogla biti prava; mislim, ko bi vracao kilometrazu na 170000? izmerio sam potrosnju, kaze 7l strogo gradske voznje. do sad deluje ok...

Link to comment
12.2001... proveren je koliko ga je majstor sa dijagnostikom i odokativno mogao proveriti. deluje da je solidno odrzavan, i da ga je vozio neki dundjer koji nije bas vodio racuna o enterijeru. kilometraza je dovoljno velika da bi cak mogla biti prava; mislim, ko bi vracao kilometrazu na 170000? izmerio sam potrosnju, kaze 7l strogo gradske voznje. do sad deluje ok...
Mozda je to znak da je bila porodica vlasnik i mrlje od sladoleda po enterijeru. Da auto nije bio rkan.Nema merenja potrosnje u gradu. Otidji 100km negde na otvorenom putu pa vidi.Jesi li nasao onaj Mitsubishi klub u Bg?
Link to comment

ma jok, neki dundjer, vidi se po gepeku, izgrebano je oko koseva, nasao sam i neke plasticne kurceboce na koje se lepe cene... sto se potrosnje tice, trenutno mi je bitnije da znam u kojim se okvirima krece u gradskoj voznji. na otvorenom znam da ce biti oko 5.5...sto se tice mitsubishi kluba, nasao sam njihov forum, nasao par zanimljivih stvari, hvala na predlogu.

Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...