Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

...ali bi bilo nebezbedno za slikanje? :)
da. a onda sam slikala kuchice na zadnejm sedistu :)
a saobracajni propisi: ccccc...........
ma to je u Belgiji, nemaju ni drzavu kako valja a ni policiju. .... sve dok me nisu oporezovali onomad sa 145E...za manje od prikazanog...
Link to comment
  • 4 months later...
znaci izvesno je da cu da uzmem:honda_civic_type_r2.jpgatmosferskih 200hp na 8k rpm(ovako nesto i vozim, samo lenju varijantu od 110hp i bez crvenog znaka)
:wub: Daj neke impresije/informacije o tome sto vozis ili si vozio. Planiram da se pocastim sa EP2 Sport 1.6 verzijom jer je EP3 samo vlazni san, i tako ce i ostati po svemu sudeci... Daj i neku fotku ako imas :)
Link to comment

ako nisi porodican covek onda je ep2 super auto (nikako sa 5 vrata, ruzan je do zla boga)mislim, mogu tu da stanu i zena i deca, prostran je auto ali hatch sa 3 vrata tesko da moze da se nazove porodican autosto se tice impresija ... auto je prilicno tvrd, u krivinama je ko pegla iako je prilicno visok, zabavan je za voznju iako je samo 110hppotrosnja u gradu je 8-9 litara, van grada 7-8, samo uzmi ovo sa rezervom posto auto vuce da ga gazis u crveno a ja se tesko kontrolisem (ipak tesko mozes da se spusti ispod 7litara)menjac je na cudnom mestu ali je zgodan (vrhunski sa malo kracim stepenima prenosa, prosto te vuce da menjas brzine), kao kod vecine japanaca treba ti minut da se naviknes na auto, sve je na svom mestune treba ocekivati specijalne performanse od 1.6 verzije (ipak je to SOHC), ali ponavljam, super zabavan auto, specijalno za grad i krivudave seoske puteve :)od mana mogu da spomenem buku na vecim brzinama, auto ima kraci menjac i zvucnu izolaciju kakva pristaje tom cenovnom rangu tako da je to ocekivano (meni ne smeta)mislim da u tom cenovnom rangu i to godiste tesko da mozes da uzmes kvalitetniji i zabavniji auto od ove hondejos jedna mana, kad jednom sednes u ovaj auto posle par meseci pozelis s2000 ili neki type-r .. makar ep3 :)pozdrav :)

Link to comment

Hvala na podeljenim impresijama :) Manje/vise opis je tacno onakav kakav sam ocekivao ili do sada cuo o njemu.Jesam porodican covek, ali mi je nebitno da auto ima petoro vrata jer se zaista retko vozimo u kompletu. Za tu "porodicniju" varijatnu Civic-a se slazem, ruzan je kao dupe :D Gledam samo EP2 koji kako/tako mogu sebi da priustim (cak i njega ne jos uvek, ali...) Naravno, kad dodje do toga, moracu na bar 3-dnevnu exkurziju do Germanije/Italije, jer ih ovde nema ni za lek.Evo, ovako nesto: 1.6, 16v vtec, 5,5k u Bolonji...

post-4020-12982064597789.jpg

Edited by Mostly harmless
Link to comment
  • 1 month later...

jel vozio neko auto sa nekim od ovih motora:VW 1.2 TSI, 105hpVW 1.4 TSI, 125hpHyundai, Kia 1.6 CVVT, 125hpHonda SOHC i-VTEC 1.4, 100hpToyota 1.3 Dual VVT-i, 98hpToyota 1.6 Valvematic, 130hppodelite iskustvo.danke

Link to comment
jel vozio neko auto sa nekim od ovih motora:VW 1.2 TSI, 105hpVW 1.4 TSI, 125hpHyundai, Kia 1.6 CVVT, 125hpHonda SOHC i-VTEC 1.4, 100hpToyota 1.3 Dual VVT-i, 98hpToyota 1.6 Valvematic, 130hppodelite iskustvo.danke
ako je "Honda SOHC i-VTEC 1.4, 100hp" ovo sto je u Jazzu 1.4, onda vozio, zapravo vozim i dalje. :) sta znam, nemam neko bogato iskustvo da bih imao sa cime da poredim... miran, tih, mali potrosac (8.5 po beogradu, oko 6.5 na autoputu, oko 5 van grada), malo neubedljiv na nizim obrtajima, preko 4000 vec mnogo zivlji. taman za autic poput jazza, ne znam kako se ponasa u civicu koji je ipak veci i tezi auto.
Link to comment

VW 1.2 TSI, 105hp; zaboravi, previše bučan i nekako, pa bezvezan... VW 1.4 TSI, 125hp; nije loše, nije lopše, mada sam ja generalno skeptičan i dan današnji po pitanju malih ''nasviranih'' motora... a oba sam vozio i vozim, ima firma dva pola s tim motorima...

Link to comment
u sredu dizem ovakav jedan:2009-bmw-3-series-27_460x0w.jpg380Nm - ima da prestizem k'o izbosne
Bembura ha ...... ima se - moze se. Vozim Kia Forte Koup SX, 2.4 L, 173 KS ......... zelja je bila Hyundai Genesis 3.8 GT, ali sam se za razliku u ceni chastio jednim motorom, pa onda ova Kijica i ne ispadne tako losh deal. Za sada, prvih 20000 km se pokazala utegnutom i generalno sam zadovoljan ....... ovih dana su mi javili da je ponovo dovezem na menjanje suvozachevog sedishta koje opet shkripi ....... na 10K su vec promenili jednom :unsure: ...... sad .... ne znam da li ce tako menjati svakih 10K sve dok ne istekne garancija, 5 godina :isuse: . Motor i sve oko njega su dobro napravili, izgleda ih karaju josh samo sedishta!

post-5045-13018375836107.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...