Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

joj, ja imam problem estetske prirode sa tim kijama i hjunajijima. mada bez daljnjeg da su mnogo gledljivije u poslednjim modelima.
Pa nisi ti jedini, svi su imali problem estetske prirode sa njima jer su zaista i bili ruzni, ali koliko znam ni Forte ni Genesis se ne prodaju u Evropi vec samo u USA i Kanadi, a ovo sigurno nije ruzan auto, dodushe nishta revolucionarno, samo pristojno, a najmanje 10tak somica jeftinije od evropske konkurencije:

post-5045-13020216980519.jpg

Edited by sickness
Link to comment
Pa to karavan, ladno :DNe zavidim ti uopste onda, ja ne bi' vozio karavana ni da mi plate. To mi nekako skroz bezveze, ne znam zasto.
jbg, upropastio si mi dan! angry.gif
Link to comment
jbg, upropastio si mi dan! angry.gif
Да те докрајчим: за те паре си могао и нешто у боји... <_<.
Link to comment
Да те докрајчим: за те паре си могао и нешто у боји... <_<.
ilikupiću i ja ovakav, ali original!edit: boja mi je sjajna. Edited by copkillah
Link to comment
Да те докрајчим: за те паре си могао и нешто у боји... <_<.
daltonista sam, jbg. ova siva mi je lepa. s druge strane ovakav auto kosta oko 70k eura u DK (180% je registracija, daleko najskuplja na svetu). ni u ludulu nebi platio auto toliko. firma placa ;). mada, moram priznati, vozi dobro, lepo prijanja (zadnje gume su 255/35/18 a prednje 225) evo ti jedan primer ovogodisnjeg "polovnjaka" u danskoj (lude cene)http://www.bilbasen.dk/brugt/bil/bmw/320d/20-touring/704946
Link to comment
ilikupiću i ja ovakav, ali original!edit: boja mi je sjajna.
Наравно да се сјаји кад су га навоштили за продају... ал' сићи ће и то.Колико да те упозорим да озбиљно схватиш оно са вожњом са упаљеним светлима. Не знам колико пута сам нешто касније спазио нека кола, само зато што су била боје асфалта. Није било ни чукарца, али је било на четврт секунде до замало.
Link to comment
Наравно да се сјаји кад су га навоштили за продају... ал' сићи ће и то.Колико да те упозорим да озбиљно схватиш оно са вожњом са упаљеним светлима. Не знам колико пута сам нешто касније спазио нека кола, само зато што су била боје асфалта. Није било ни чукарца, али је било на четврт секунде до замало.
kod nas se svetla uvek sama pale (valjda ukljuceno u ono 180% poreza)wp000038u.jpgwp000039c.jpg
Link to comment
s druge strane ovakav auto kosta oko 70k eura u DK (180% je registracija, daleko najskuplja na svetu).
Pricha se o tome, samo nisam znao da je tako ozbiljno ....... saucheshce svim Dancima ...... shta reci, tragedija.I kao po pravilu - nevolja uvek na sirotinju udari :lol: . Socijalizam. Edited by sickness
Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...