Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

Apelujem na moderatore da zabrane gastosima da postuju na ovoj temi.
Да те утешим, возио сам тамо(рж) половну королу скоро десет година. Има нас разних.
Link to comment
Al' nije od onog Bustinovog bemvea :(
eh druze, da ti bude lakse, nije moj... to firma plati kad postanes direktor ili glavic (head of). nema u kapitalizmu "moje" i "tvoje". sve je il' firmino il' bankino. covek moze da poseduje samo ljubav i to ljubav prema kupovini potrosne robe na kredit. doduse, mozda ako jednom dana postanem VP pa da nesta bude i moje.
Link to comment

Chudni "odjeci i reagovanja", prvo treba da kazesh shta vozish, a onda i da se izvinjavash shto vozish automobil koji koshta malo vishe od Golfa :lol: i pri tome istrpish sve uvrede na rachun tvog prevoznog sredstva. U isto vreme par mojih prijatelja iz detinjstva i mladosti, danas kontroverzni biznismeni u matici, da ne kazem trutu, voze automobile u koje ne bih ni ulazio bez izuvanja.

Edited by sickness
Link to comment
Ja sam se prvo zezao al' sad stvarno hocu da se banuju svi koji voze jace od Astre i svi direktori <_<
Apelujem da se Glom podhitno pronađe preko wheeler dealerske mreže očuvan Opel Serator 3.0, poželjno nabavljen preko kikindijanske livnice, tek toliko da se oseća kao pravi SFRJ dirEktor.
Link to comment
eh druze, da ti bude lakse, nije moj... to firma plati kad postanes direktor ili glavic (head of). nema u kapitalizmu "moje" i "tvoje". sve je il' firmino il' bankino. covek moze da poseduje samo ljubav i to ljubav prema kupovini potrosne robe na kredit. doduse, mozda ako jednom dana postanem VP pa da nesta bude i moje.
zar tebi nisu uzeli dozvolu for good posle onog incidenta sa 2 tinejdzera na zadnjem sedistu na mracnom parkingu predgradja bugojna ?
Link to comment
zar tebi nisu uzeli dozvolu for good posle onog incidenta sa 2 tinejdzera na zadnjem sedistu na mracnom parkingu predgradja bugojna ?
bugojno, sin city... u njemu se sve da srediti uz malo volje i sirok krug rodjaka. i ne radi se o dva tinejdjera, radi se o dve ovce, krampine. tinejdzri su prica za javnost da me krampa nebi ubio.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...