Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

  • 5 months later...

Kad je džabe i sirće je slatko. Od pre neki dan:opel-astra-sport-tourer.jpgOpel Astra Sports Tourer 1.7 CDTi, sveže ispod čekića. Za sad sve pohvale, juče pređoh skoro 600km i potpuno sam impresioniran (jedino bih da se obilato pokenjam po Holandiji i ograničenju od 100km/h na autoputu od Roterdama do Amsterdama). Prvom prilikom ću do Nemačke, da vidim šta stvarno može.

Link to comment
Kad je džabe i sirće je slatko. Od pre neki dan:opel-astra-sport-tourer.jpgOpel Astra Sports Tourer 1.7 CDTi, sveže ispod čekića. Za sad sve pohvale, juče pređoh skoro 600km i potpuno sam impresioniran (jedino bih da se obilato pokenjam po Holandiji i ograničenju od 100km/h na autoputu od Roterdama do Amsterdama). Prvom prilikom ću do Nemačke, da vidim šta stvarno može.
:thumbsup: kako bre 100 kmh ogranicenje na autoputu u olandiji? zar nije 120? ili si naleteo na baustelu?btw, u nemackoj ces doziveti prezrene poglede, jer tamo opel vazi za veoma uncool. :yawn2:
Link to comment

Na ulazu u Holandiju stoji tabla 130 al već od roterdamskog ringa je ograničenje 100, i tako sve do Shipola, iako radova nema nigde. Debili. Što se Opela tiče, do pre neki dan mi ne bi ušao ni u širi izbor (posebno ova karavanasta verzija za teranje ovaca na pijacu u Rabrovu), al posle ovog iskustva se to definitivno menja. Jedino su sedišta dosta tvrda (il to moje žgoljavo dupe izvoljeva), sve ostalo je za 10, opremljen je abnormalno dobro plus ćera ko blesav a troši ko Smart (nepunih 26l za skoro 600km). Plašim se da ću kukati za njime kad stigne stalni auto (ovo je iznajmljeno za prvih par meseci).

Link to comment
Što se Opela tiče, do pre neki dan mi ne bi ušao ni u širi izbor (posebno ova karavanasta verzija za teranje ovaca na pijacu u Rabrovu)
nisi ti dzaba nekoc imao ex-naci soldata kinskog u avataru. :D jesi zapalio svecu za solomon burka na shipolu?
Link to comment
Na ulazu u Holandiju stoji tabla 130 al već od roterdamskog ringa je ograničenje 100, i tako sve do Shipola, iako radova nema nigde. Debili. Što se Opela tiče, do pre neki dan mi ne bi ušao ni u širi izbor (posebno ova karavanasta verzija za teranje ovaca na pijacu u Rabrovu), al posle ovog iskustva se to definitivno menja. Jedino su sedišta dosta tvrda (il to moje žgoljavo dupe izvoljeva), sve ostalo je za 10, opremljen je abnormalno dobro plus ćera ko blesav a troši ko Smart (nepunih 26l za skoro 600km). Plašim se da ću kukati za njime kad stigne stalni auto (ovo je iznajmljeno za prvih par meseci).
yap... definitivno su sedišta. koliko puta sam nameštao kičmu od minhena do beograda, pomislio sam hoće li ikada kraj agonije :)ja od pre koju nedelju pod neverovatno povoljnim uslovima (drugačije ga ne bih ni pogledao)846113097_117267bd82.jpgbaš takav, beli sa crnim krovom. 2.5tdi V6 - 150konja bolesti. još ne mogu se priviknem na tako kratak menjač
Link to comment

Niko ne bi ništa od toga do juče, ali eto desilo se. Sure, sure, I know... it just happened. Coulda happened to anybody. It was an accident, right? You tripped, slipped on the floor and accidentally stuck your dick in my wife. "Whoops! I'm so sorry, Mrs. H. I guess this just isn't my week."

Link to comment
Jedino su sedišta dosta tvrda
Na apsolutno svakom Opel-u unazad 20 godina.Jednog dana ću naći vremena i para da kupim i sebi za dušu sredim ovo:Fiat128Coup%C3%A9SL1%5EserieLuc106.jpgStojadin sa stavom :D
Link to comment
  • 1 month later...

Vozimo sta smo imali u Australiji, samo noviji model. Isto.LC200-01.jpgDobra kola, Toyota LandCruiser, nikad bolja kola u zivotu nisam imao. Predjasnji, Series 100, sada 200. Nisam ja hteo, bila bi mi ista kola dobra iz Australije, oni su promenili model.Dete ima u pozadini svoju sobu i ekran, DVD and whatever entertainment she wants. What a joy for a family life.V8, tiho, ne znas da si u pokretu.

Edited by Yoyogi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...