Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

Moraću da se selim... sad su pored tog Mustanga, Audija RS6 Avanta i AMG-a S63 još jedne komšije uterale u našu podzemnu garažu i GranTurismo, divan beo sa crnim grilom, felnicama i staklom. Pa nemam ja toliko ključeva, majke im ga spalim!
ovo je bilo skroz gej :D saljem ti moje kljuceve za Mustanga.
Link to comment
ovo je bilo skroz gej :D saljem ti moje kljuceve za Mustanga.
Ej, da vidiš kako je lepa Abarth kombinacija bele sa crnim staklima, crnim felnama i crnim grilom, tepao bi mu i ti, zvučalo to gay, crnotravski ili klingonski.

18710_14783.jpg

Edited by Razzmatazz
Link to comment
  • 8 months later...

pocinje auto-festival u Luxembourgu, kola sam odplatila pa je red da menjamZa firmine potrebe jutros probali i pazarili - FICU!!!!!zutog, ide kao san, tih, ne previse zivahan ali divan, mekan menjac, izuzetno prijatna kabina, velika i pregledna.Trosi kao upaljac, garaza fina i ljubaznakola skroz sexyJos samo da ga registruju i od sledece nedelje nas je. Samo da se ne potucemo ko ce da ga vozi.a ja za sat vremena idem da probam Cayenne .....dizel :frust:naterase me magupi, kazu da ide superovaj moj je najbolji auto na svetu - posle 120 000 nista, nista nista mu ne fali a ide svake godine na po 2-3 putovanja od po par hiljada km u cugu, preselili smo sav namestaj, rack-ove i servere i celu firmu, kucici uzivaju u njemu, sad na snegu sam sam prosla bez i jednog problemaJa volim svoja kola :wub:

Link to comment

dadose mi da probam kola do ponedeljkaza sada imam kontradiktorna misljenja o dizelubrz je i pod sport opcijom jako dobro ubrzava kad predje 3000 obrtajaopet - volan onako dizelashki treska sto me sada nervira ali verovatno cu se navicitrosi znatno manjesutra cu da ga vozim na malo duzi put pa cu da vidimali je zato FICA :wub:

Link to comment
  • 2 weeks later...
od petka zvanicni auto nase firme je ISTI OVAKAV! momci nece da ga voze, sve se nesto ustezu ali moj darling i ja se pobismo ko ce da ga uzme. cenim da ako se dokaze posle 6 meseci - dobice brata :wub:istog.skoro se nisam OVOLIKO odusevila komadom lima a nije da nemam nekog iskustva.
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Jel ovo dole 159-ka? Ima je jedan moj drug bas ovakvu crnu i mnogo mocno izgleda... a jedan drugi drug ima 156-icu 1.8TS i to je nenormalno koliko ima raznih kvarova, do sad ga je izasla preko 11 000 a cenim da bi dobio max 5 000 da hoce da je proda.I ne valja ti gornji link.

Link to comment

аха 159-ка, this time next year... или 2 године, а са 156-ом за сад нисам имао већих проблема, али је ова и редовно одржавана у сервису и није се иживљавано на њој, а и ја се лепо понашам

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...