Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

Svasta pitas, ko da nikad nisi vukao vunu u gepeku. Zna se zasto, da pregrnem dami ramena dok gledamo romanticni zalazak sunca preko sneznih vrhova Kilimandzara.Osim toga, povratak prirodi je u modi. Garant je i Boxster na elektricni pogon.
'u tvojim ocima sunce nikad ne zalazi' i netje joj trebati nikakvo cebe. nosio sam i ja cebe dok sam vozio bubu, nija imala grejanje.
Link to comment
Toliko razvijem kad pesacim laganim kasom.Lep auto (Boxster?), ali malo nepraktican. Sta ces kad padne kisa, a krov pocne da prokisnjava? Osim toga, cuo sam da je nepodesan za slusanje muzike zbog reverberacije platna.(aaaaaaa, daj jedan krug)
Boxter :o pogledaj malo bolje ....sifra :911 4Sedit 2 - zena seljanka :s_w: Edited by msmodesty
Link to comment
  • 2 weeks later...
carrera 4s? 2009? utisci? svaka cast cool.gif
jeste da :)posle njega kazes - ja ne zelim ni jedan drugi.manuelni je menjac pa je zabava jos veca probacemo ga na Spa za par nedelja pa javljam utiskea kroz selo vozim 50
Link to comment

Nije u redu to što on izaziva, provocira i mami. Parkiran na par metara od mog (oh tako tipično srpski) japanca.[off]Sećam se pre n meseci kad sam bio u radnji kupovao nove gume, staje (uz grmljavinu uz koju se skupljaju i jajca i pakšu) ispred radnje vrlo sličan mustang, izlazi neki douchebag potamneo u licu od one jebene kreme za ten, traži neke specijalne kočnice, jer su u tjunovanju malčice preterali, pa mu TUV ne odobrava dozvolu dok ne ugradi kočnice za kola od preko 600 KS. I ajde sad, kako da mu ne staviš bananu u auspuh?[/off]

Link to comment
  • 2 weeks later...

Moraću da se selim... sad su pored tog Mustanga, Audija RS6 Avanta i AMG-a S63 još jedne komšije uterale u našu podzemnu garažu i GranTurismo, divan beo sa crnim grilom, felnicama i staklom. Pa nemam ja toliko ključeva, majke im ga spalim!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...