Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

da izvinjavam se protiv zapada jbt  :jerry:

 

Pise ovde da si iz ravnice...ja se nadam da si iz nekog Sombora, Subotice..ili tako nekog Novog Sada..pa da se sit naratujes i da ti ja ostanem istocno. Od mene imas aplauz i podrsku diljem rata. 

 

Za ishod gorepomenutog me, naravno, zabole pimpek. 

 

 

edit - pobedismo boktejebo, iscooliraj, pokupi caure, ocisti cevi 

 

http://www.blic.rs/vesti/ekonomija/kraj-trgovinskog-rata-hrvatska-vratila-takse-na-staro/7bcpmle

Edited by SNARC
Link to comment

:lol:

 

Srbija je u takvom stanju da ne može da povede ni rat protiv 1 Zapada Todorovića, kamoli ostalih zapada. Ali nisi ti kriv što si glup, od trideset godina propadanja koje ti Leia razložno pominje ti se sećaš poslednjih deset u najboljem slučaju.

e, nemoj tako, ko ne bi branijo zapada :lolol:

Link to comment

Pa vidi, nisi ni prvi ni poslednji na ovom forumu koji na sva usta lupeta o temama o kojima ne zna ništa, tako da... ne, tehnički te ne diskvalifikuje. Samo te stavlja u nezavidnu poziciju da ti se svi sagovornici ili smeju ili fejspalmuju.

 

 

Ček, ovde ismevaš Zapada ili Vulina?

Link to comment

izgubili smo sve ratove i deo teritorije da

kad bi ukinuli vojsku i gajili cveće ne bi nam ostalo ni ovo što sad imamo

pa, ako uzmemo u obzir ucinak tog naseg ratovanja ovaj tvoj zakljucak nema ama bas nikakve veze s logikom

to jest, mnogo vece sanse da ostanemo i bez ovoga sto imamo su ako nastavimo da se ritamo

Edited by Leia
Link to comment

Ja Gospodina Slučaja, a Zapad Vulina. Ali zvuči kao da su obojica dukokosi mladići iz NS krajiškog porekla iz radničke porodice kojima se diže pimpek na ratničke fantazije.

 

@Filozof

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

ceka da ga pozovu jbg. ne ide se u goste nezvan :(

 

slucaj se lozi na duge cevi, aj stvarno ne hranite trola vise.

Sto da ne? tema je za t(rool)o...

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Pa vidi, nisi ni prvi ni poslednji na ovom forumu koji na sva usta lupeta o temama o kojima ne zna ništa, tako da... ne, tehnički te ne diskvalifikuje. Samo te stavlja u nezavidnu poziciju da ti se svi sagovornici ili smeju ili fejspalmuju.

...

pričaš napamet našao sam temu gde se frljate po ideološkom ledu

čuj "ma koji će nam vojska uopšte"

to nije ni pogrešno razmišljanje to je nerazmišljanje

Link to comment

pa, ako uzmemo u obzir ucinak tog naseg ratovanja ovaj tvoj zakljucak nema ama bas nikakve veze s logikom

to jest, mnogo vece sanse da ostanemo i bez ovoga sto imamo su ako nastavimo da se ritamo

 

poznat mi je taj defetistički stav vrlo dobro

 

i gledamo ga sad kao vladajući stav pa izvolte...

Link to comment

pričaš napamet našao sam temu gde se frljate po ideološkom ledu

čuj "ma koji će nam vojska uopšte"

to nije ni pogrešno razmišljanje to je nerazmišljanje

cuj, vojska mozda treba zemljama koje znaju sta hoce i kako to da sprovedu uz minimalne ili nikakve gubitke po same sebe

dok nalozenim budalama definitivno ne treba dati ni pracku

Link to comment

pričaš napamet našao sam temu gde se frljate po ideološkom ledu

čuj "ma koji će nam vojska uopšte"

to nije ni pogrešno razmišljanje to je nerazmišljanje

 

To je razmišljanje™ nas dešperatnih koji smo imali prilike da vidimo u kakav tragikomičan strmopizd vode "ratovi protiv zapada". 

 

Sa druge strane imamo tvoje razmišljanje™ po kom treba regrutovati žene da se malo ojača vojni kadar, nema smisla da sede kod kuće i smišljaju kako da navuku muža da ih ubije pred decom i socijalnim radnicima, kurveštine lenje. Inspiraciju za svoje ratničke vlažne snove evidentno nalaziš u kombinaciji poslednjih par sezona "Igre prestola" i fantomskih tekstova "Politike".

Link to comment

Ja Gospodina Slučaja, a Zapad Vulina. Ali zvuči kao da su obojica dukokosi mladići iz NS krajiškog porekla iz radničke porodice kojima se diže pimpek na ratničke fantazije.

 

@Filozof

 

A twit je poslužuo kao analogija, kapiram. Zbog vrućine ne fercera mi kognitivna komponenta baš najbolje, pomisilo sam da ismevaš twit, koji je ono #u_sridu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...