Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

velika je dzukela cedomir. zao mi je jako deteta, i sto mora da ovakva sranja dozivljava, kao i svi ostali koju su u slicnoj situaciji. za cedu me zabole paja.

+1

koliko god antić bio gadni faš..

Link to comment

a pa o visokim ambicijama i njihovoj realisticnosti je trebalo razmisljati malo ranije, tipa 1990

 

sad posle tri decenije totalnog debakla mozda ipak bolje okrenuti se malo prizemnijim temama tipa sta jesti, pa tek onda kako postici svetsku (ili ajd barem balkansku) dominaciju

 

ukratko ne lozi se, nikakvog rata nece biti, osim borbe za goli opstanak sa 200 evara u dzepu

 

ma to je izvesno ali to nije politika (pusti ti đinđića i 1 praistorijskog bizmarka)

ako želimo svetsku dominaciju (a želimo :D) moramo sad stvarati bazu za buduću politiku i ekonomiju

 

to što ti pričaš sad o golom opstanku kao cilju politike je zapravo ono što vučić govori

on ne govori ovo što ja govorim a definitivno ne radi ništa slično

oko njega se malo busaju u prsa junačka zbog glasova ali svi vidimo kako se baza raspada vojska odlazi u staro gvožđe itd

Link to comment

Daj malo konkretnije, koji ti se to rat priviđa? Hoćemo li najzad #nakosovoravno #dasenevratimo, ili imaš neke druge ambiciozne javne interese u pitanju?

 

trenutno smo u ratu sa zapadom

Link to comment

ma to je izvesno ali to nije politika (pusti ti đinđića i 1 praistorijskog bizmarka)

ako želimo svetsku dominaciju (a želimo :D) moramo sad stvarati bazu za buduću politiku i ekonomiju

 

to što ti pričaš sad o golom opstanku kao cilju politike je zapravo ono što vučić govori

on ne govori ovo što ja govorim a definitivno ne radi ništa slično

oko njega se malo busaju u prsa junačka zbog glasova ali svi vidimo kako se baza raspada vojska odlazi u staro gvožđe itd

evo ja ne zelim :)

 

a niti je jaka vojska garancija opstanka drzave, eno ti primer jugoslavije dizbije oci

 

tako da, realno koji ce nam?

Link to comment

:lol:

 

Srbija je u takvom stanju da ne može da povede ni rat protiv 1 Zapada Todorovića, kamoli ostalih zapada. Ali nisi ti kriv što si glup, od trideset godina propadanja koje ti Leia razložno pominje ti se sećaš poslednjih deset u najboljem slučaju.

Link to comment

pa hajde da ukinemo vojsku i gajimo cveće mnogo pametno pitam se šta bi se desilo hmm

 

vini... ja se ne sećam ni šta sam jutros jeo 

jel me to nemanje neposrednog iskustva istorije nekako diskvalifikuje?

glup?

Link to comment

vini... ja se ne sećam ni šta sam jutros jeo 

jel me to nemanje neposrednog iskustva istorije nekako diskvalifikuje?

 

Pa vidi, nisi ni prvi ni poslednji na ovom forumu koji na sva usta lupeta o temama o kojima ne zna ništa, tako da... ne, tehnički te ne diskvalifikuje. Samo te stavlja u nezavidnu poziciju da ti se svi sagovornici ili smeju ili fejspalmuju.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...