Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Podrzavanje proksija nije zakonom zabranjeno, za to ne moram da cekam mejnstrim.

 

Uostalom, ja ne znam nista o njima i nisam siguran da li ih podrzavam u tome sto rade jer ni ne znam sta rade. Samo sam se slozio sa nekim njihovim izjavama koje ste kvotovali.

Podržavanje proksija nije zakonom zabranjeno ali ono što ovaj proksi radi jeste. Ako sistem ne radi i ne može da ih spreči doniraću i ja neke druge proksije da uklone sa ulica proksije koji mi se ne dopadaju.  Ukloni čoveka i uklonio si problem. Zovi me bednim malograđaninom ali meni organizovano mučenje ljudi i dece po ulicama smeta više od mučenja životinja.

 

Imaćemo rat proksija, možda bude i kolateralne štete, ali moći ćemo bar da aplaudiramo.

Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni super taj vigilantizam kad pretiš trovačima kerova kojih u celoj srbiji postoji komada 3, niko ne zna ko su i deluju jedanput u 10 godina. nisu mogli naći nekog apstraktnijeg protivnika?

kako nema nekog vigilantista da preko fb preti razbijanjem glave svakom ko...šta znam...recimo, svakom ko bude sprovodio bugarski voz na glasačkim mestima u njegovom gradu? :fantom: 

 

to je ta 1 umetnost da se izabere protivnik koji je slab, neće uzvratiti i niko mu neće pomoći.

hrabar intelektualac kad hoće da doda kurčevitog sadržaja na svoj blog ili kolumnu onda uzme i roka po rijalitijima i starletama, a ovi istetovirani se tobože odmeću u hajdučiju da se borbe protiv nekoga koga će i policija rado da uhapsi ako taj neko uopšte i postoji.

 

a kad postoji opipljiv problem koji država neće da rešava i borba protiv tog problema bi bila tvrda i rutava, e onda vigilantizam nosi tetki lek.

Link to comment

pretiš trovačima kerova kojih u celoj srbiji postoji komada 3, niko ne zna ko su i deluju jedanput u 10 godina

Ja ne mogu da verujem da neko može da piše stvari koje toliko nemaju veze s istinom. Samo ono što je dospelo do medija prošle godine, dakle vesti iz 2016. pronađene nakon 2 minuta guglanja. Pojedinačni slučajevi, a ja lično znam za više njih gde su ljudima trovali pse koje su držali u dvorištu, nisu obuhvaćeni.

 

Višnjica - Beograd, decembar:

https://www.srbijadanas.com/vesti/info/sramno-otrovali-pse-u-visnjici-stravicne-scene-na-ulicama-2016-12-01

 

Niš, avgust:

http://www.naslovi.net/2016-08-02/ok-radio/ni-cijanidom-otrovali-psa-na-decjem-igralistu/18772212

 

Prokuplje, april:

http://www.naslovi.net/2016-04-21/ok-radio/pk-namerno-truju-pse/18343148

 

Ivanjica, januar:

http://www.blic.rs/vesti/srbija/otrovali-pet-pasa-porodici-iz-ivanjice/ws5jd8q

 

Kraljevo, januar:

http://mondo.rs/a865092/Info/Drustvo/Zivotinje-otrovano-15-pasa-kod-Kraljeva.html

Edited by vememah
Link to comment

Ima mnogo vise trovanja vlasnickih pasa i lutalica nego sto mislite. Meni najgore kada u novinama napisu i cime su otrovani, a i gde je otrov nabavljen, ačesto i kako je otrov nabavljen i pripremljen. 

U principu je veoma lako biti trovač pasa i mačaka danas. Sigurno je svakome bar desetak materija na dohvat ruke.

Edited by zmanic
Link to comment

 borbe protiv nekoga koga će i policija rado da uhapsi ako taj neko uopšte i postoji.

 

 

 

Ostali ne klikčite, a tebi majstore evo par linkova.

 

link1

link2

 

I zašto bi se neko pobunio protiv bugarskog voza, pa to će policija rado da spreči ukoliko  takvo nešto uopšte i postoji.

 

Link to comment

Ubijanje pasa  je isto preuzimanje zakona u svoje ruke.  Smeta ti komsijin pas, nabavis kreozan ili kakav drugi otrov i resis problem. Pa nek te komsija tuzi i dokazuje, ili ona zena sto hrani pse i macke po kraju. Ili si psihopata pa uzivas u tome da ih mucis. Ne razumem poredjenja tipa sto se neko ne buni protiv mucenja dece i ljudi po ulicama? Ko je to mucio ljude i decu pa ostao nekaznjen? I kome to ne smeta pobogu?  Mucenje i ubijanje zivotinja je od skora kaznjivo, pa cak ih ni novcane kazne nisu sprecile da to vise ne rade.  Institut nuzne odbrane o jbt...pa nije pas napao nekog a ovaj slucajno imao kreozan u dzepu pa mu utrljao na njusku. Ne radi se o tome.  Psi koji su muceni su obicno vezani i nemocni. Macke isto tako. To uopste nije mali problem, i slazem se da nisu Levijatani ti koji treba da kaznjavaju, ali nesto ne verujem ni da ce da zaredjaju po pozivu na 555333 i da prebijaju ruke i noge onima sto vesaju kucice po drvecu i seku mackama repove. Mislim da se stvar naduvala i da je to vise bila fora za neko zastrasivanje, pa ako se i jedan idiot od toga uplasio super. A ako i prebiju nekog organizovano zbog toga, cisto sumnjam da ih nece navatati policija.

Link to comment

meni super taj vigilantizam kad pretiš trovačima kerova kojih u celoj srbiji postoji komada 3, niko ne zna ko su i deluju jedanput u 10 godina. nisu mogli naći nekog apstraktnijeg protivnika?

kako nema nekog vigilantista da preko fb preti razbijanjem glave svakom ko...šta znam...recimo, svakom ko bude sprovodio bugarski voz na glasačkim mestima u njegovom gradu? :fantom:

 

to je ta 1 umetnost da se izabere protivnik koji je slab, neće uzvratiti i niko mu neće pomoći.

hrabar intelektualac kad hoće da doda kurčevitog sadržaja na svoj blog ili kolumnu onda uzme i roka po rijalitijima i starletama, a ovi istetovirani se tobože odmeću u hajdučiju da se borbe protiv nekoga koga će i policija rado da uhapsi ako taj neko uopšte i postoji.

 

a kad postoji opipljiv problem koji država neće da rešava i borba protiv tog problema bi bila tvrda i rutava, e onda vigilantizam nosi tetki lek.

 

Samo u mojoj najbližoj okolini je bilo više od tri trovača, nekoliko pasa mi je naprasno uginulo od neidentifikovanih "bolesti" da ih više nisam ni držao. Trovanje životinja u Srbiji je kao dobar dan, to je masovna pojava, kakva crna 3 komada.

Link to comment

....Ne razumem poredjenja tipa sto se neko ne buni protiv mucenja dece i ljudi po ulicama? Ko je to mucio ljude i decu pa ostao nekaznjen? I kome to ne smeta pobogu? .....

Premotaj malo topik unazad pa vidi ko se zalaže a tvrdi i da sprovodi  šamaranje dece, "menjanje psihe", ko tome aplaudira a ko bi to da finansira. I koga policija proverava zbog pretnji nasiljem.  

Link to comment

navodno iz svedočenja hrvatskog tinejdžera koji je ubio trudnu bivšu devojku

brendovi su bitni

 

- Zajedno smo bili od 7. razreda osnovne škole. Znali smo da se svađamo. Prijavila me je da sam je pretukao, ali je povukla iskaz rekavši da je sa mnom trudna. Pravi šok mi je izazvalo kada me je tri dana pre ubistva nazvala na telefon i rekla da je već tri meseca trudna s drugim čovekom. To me šokiralo. Pokušao sam tražiti objašnjenja, ali mi je rekla da ću sve saznati na vreme. Kobno veče išli smo u Nokturno na večeru, potom nas je dovezla ispred njene zgrade. Izvukao sam kuhinjski nož iz Kelvin Klajn torbice i zabio joj ga u vrat. Čuo sam njen vrisak i onda mi se smračilo. Znam samo da sam je nastavio bosti. Ne sećam se svega. Izgubio sam se kompletno - rekao je Komšić policiji.

 

Edited by Ravanelli
Link to comment

Koleginicu je sada zvao brat iz Kragujevca. Kaže da je eksplozija bila van grada, ali se čula u celom gradu, naročito druga eksplozija (bilo ih je više).

 

Za vozila hitne pomoći je sreća da ih imaju i toliko ispravnih. Totalna smo kloaka od države. Verovatno je i uzrok eksplozije bila neka "neće valjda" opuštencija u igranju sa minama.

Link to comment

Ima poginulih. :(

 

U eksploziji koja se danas dogodila tokom gašenja požara u Tehničkom remontnom zavodu u Kragujevcu, jedna osoba je izgubila život, za tri se još uvek traga dok je 25 pripadnika Vojske Srbije i MUP-a povređeno, saopštilo je Ministarstvo odbrane. Svi povređeni su, kako se navodi zbrinuti u kragujevačkom Kliničkom centru i van su životne opasnosti.

 

http://www.danas.rs/drustvo.55.html?news_id=339840&title=Jedna+osoba+poginula%2c+25+pripadnika+vojske+povre%c4%91eno

Edited by vememah
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...