Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ne znam šta mi je trebalo da čitam komentare na vesti o prijavi Milice Dabović da ju je dečko tukao. Sve nešto tipa "ma starleta traži medijsku pažnju", "brat joj je diler, nije ta familija čista", i sl. 

Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam šta mi je trebalo da čitam komentare na vesti o prijavi Milice Dabović da ju je dečko tukao. Sve nešto tipa "ma starleta traži medijsku pažnju", "brat joj je diler, nije ta familija čista", i sl. 

 

Jbg bila je pre nekoliko meseci vest kako je njen sad već bivši pretukao neke čuvare na parkingu i tada je ona izjavila nešto u fazonu "uvredili ga, morao je da se brani", maltene jadan on. Naravno to ne opravdava komentare, ali ono, schadenfreude.

Link to comment

Ne znam šta mi je trebalo da čitam komentare na vesti o prijavi Milice Dabović da ju je dečko tukao. Sve nešto tipa "ma starleta traži medijsku pažnju", "brat joj je diler, nije ta familija čista", i sl. 

 

Па ни саме вести нису пуно боље.

Link to comment

brt, nekidan sam o tome bas razmisljao razmisljao,  pre pocetka ove teme, i od svih ljudi koje sam u celom svom zivotu upoznao, postoji mozda 1 dovoljno inteligentna, obrazovana, racionalna i smirena osoba kojoj bih dao bez problema to pravo, da uzima zakon u svoje ruke i prosudjuje ko je kriv.

 

mene sad malo stid ali fala :fantom:

 

Link to comment

ma gledao sam stranice, zato i kazem

kao sto rekoh, braca bojovic su mu idoli (i drugari), rakonjac ucitelj ulicne skole zivota i nosi pistolj sa sobom

jbg, meni su to dovoljne indicije da ovaj covek (dakle samo o njemu pricam, ne o ostatku ekipe, jer nisam proucavao njihov lik & delo) zivi i postuje neke druge zakone

a i da su bas i uradili nesto ilegalno to bi sigurno stavili u svoj fejsbuk cv, jel tako tako je

Link to comment

ma gledao sam stranice, zato i kazem

kao sto rekoh, braca bojovic su mu idoli (i drugari), rakonjac ucitelj ulicne skole zivota i nosi pistolj sa sobom

jbg, meni su to dovoljne indicije da ovaj covek (dakle samo o njemu pricam, ne o ostatku ekipe, jer nisam proucavao njihov lik & delo) zivi i postuje neke druge zakone

ok, a sta mislis o strani udruzenja ili ti to nije bitno?
Link to comment

pa stavili bi ali kriju svoj identitet

pa fakat, mogli su bas da stave neke titlove sa imenima svakom iznad fantomizirane glave, sa linkom na pripadajuca dobra dela izvedena po zakonu, a ne da se mi tu raspravljamo i natezemo bezveze

Link to comment

sad u posti, ispred saltera su stavili kartonsku kutiju za onu debilnu nagradnu igru, neka baba ubacila par koverata i prekrsti se pred kutijom kao da je u crkvi, sve sa klanjanjem , jos ne mogu da odlucim da li je tragicno ili komicno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...