Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta lupetas bre? Kakvo te sad duvanje uhvatilo i kakve duvanje ima veze sa ovim o cemu pricamo?

 

 

Ne radi se o ljudima koji svojim postupcima iritiraju nekog, nego o bezvrednim idiotima koji rade ovo:

 

10151140_10204170348539253_4546719144463

 

i za koje nije nikakva civilizacijska steta da uginu odmah za ovim psom.

 

Drugo je to sto si se ti prepao da nece i tebe da biju zbog politickih stavova ili seksualnih sklonosti.

Kako ti nije frka da ne ubace tebi petardu u usta, nego ti je frka od ovih sto nose maske i nikog (jos) nisu samarali?

To ko je čovek i ko treba da ugine a ko da živi ne odlučuje pojedinac pa ni tako prosvećen kao ti. Na sreću. I ne znam zašto kačiš ovu odvratnu sliku kao da nemamo dovoljno mašte da zamislimo na šta liči mučenje i ubijanje životinja.

 

Poenta je da ćeš i ti nekoga nečim isprovocirati, čime god bilo, pa onda on ima puno pravo da te ugazi jer eto smatra  da nije nikakva civilizacijska šteta da ugineš. Prosto.

 

Ovi Levijatani su itekako nekoga šamarali bar tako sami kažu. Njihovo nudge, nudge, wink, wink je dobro razumeo uvaženi kolega forumaš koji im nudi bogatu donaciju(novčanu?) ako mu dokažu da su nekoga teško povredili. Naravno podstrekavač na krivično delo će nas nedužno upućivati na njihovu fejs stranu gde cvrkuće trava i žubore ptice. Pa ne znam zašto ih sam ne kontaktira, ne izgleda da su neki koji se gade novca a ni „menjanja psihe ako me razumeš“. Osnovano pretpostavljam da imaju spremne tarife kako za mučenje životinja tako i za pedofile, imigrante i ostale vlažne snove wannabe fašista. Za dilere droge oko škola verovatno ne, ljutio bi se brat Luka. Ali zato može za levičare i građaniste uz koje dobijaš i jednog programera paušalca gratis. Navali dok ima.

Link to comment

tebi nije dovoljno ovo sto covek nema problem sa nacizmom, sto se kune u bracu bojovic i onog rakonjca (nabraja mnoga zajednicka druzenja) i sto nosi utoku? treba ti direktniji dokaz da on nije najpodobniji da uzme zakon u svoje ruke i prosudjuje ko je kriv?

Niko nije pogodan da sam uzme zakon u svoje ruke, prosuđuje ko je kriv, isleđuje i kažnjava i to kaznama fizičke torture. Ni ovaj plemeniti junoša kod koga se odmah vidi jak potencijal da bi mogao da zablista na poslednjim stranama Politike. Ni kaluđerica manastira Svete Petke Izvorske koja piše haiku poeziju.

 

Ovo je jedino bitno. Sve ostalo je spinovanje.

Link to comment

Ali petarda samo jedan.

A glupost nijedan, beskrajna je

 

 

Ne znam da li je zbog preokreta Sitija ili zbog čega već, ali postaješ upadljivo bezobrazan, a ja nemam ni snage ni volje da se dalje preganjam.

 

Pre tri strane sam ti vrlo strpljivo objasnio šta podržavam i u kom kontekstu, tako da možeš slobodno da odjebeš u troskocima - babi podmeći šerijatski zakon i sakaćenje ljudi.

Sakaćenje ljudi sam sebi podmećeš odobravanjem „zavaljivanja šamara“. Jer zamisli događa se i ovo:

 

U Prvom osnovnom sudu u Beogradu sutra će početi ponovljeno suđenje vođi Zvezdine navijačke grupe "Ultra bojs" Marku Vučkoviću, zbog nanošenja teških telesnih povreda oštećenoj S. M. 2008. godine na Senjaku, kojoj je od njegovog šamara pukla bubna opna.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:457493-Beograd-Novo-sudjenje-jednom-od-vodja-quotUltra-bojsaquot

 

Žena ostala invalid, osakaćena od šamara. To je samo jedan, od verovatnih loših ishoda principa za koji se zalažeš. Pa kad je već tako onda je bolje šerijatsko pravo gde se bar zna ko sudi i kažnjava, nama improvizacije. Jer tebi kako kažeš nisu adekvatne ove kazne za mučenje životinja a kreću se od novčane do tri godine zatvora. Nekako su pičkaste, ne odvraćaju, nema krv da line iz nosa i ušiju od šamara. Poznato je da samo batine odvraćaju.

 

Što se tiče odjebavanja u troskocima i sam sam to mislio. Imam još dosta argumenata protiv uličnog, divljeg „deljenja pravde“ ali ako tebe i tvoje istomišljenike do sada nije pokolebalo to što sam, a i poneko drugi, rekao neće ni bilo šta drugo. Odlazim lepršajući kao leptir i ubadajući kao stršljen.

 

Utakmica je bila toliko dobra i zabavna da mi na kraju i nije bilo krivo što je Ruxin pobedio. Prvo sam esteta pa onda navijač.

 

Baba mi je odavno umrla.

Link to comment

Jer tebi kako kažeš nisu adekvatne ove kazne za mučenje životinja a kreću se od novčane do tri godine zatvora. Nekako su pičkaste, ne odvraćaju, nema krv da line iz nosa i ušiju od šamara.

 

Apsolutno. One koji urade ono sa Jozine slike treba silovati pendrekom tri puta dnevno u trajanju od pet godina. Recimo to bi bilo malo vise fer. Ako usput crknu u tom postupku zaista nije nimalo nepravedno.

 

Edited by IndridCold
Link to comment

I ne, nije isto muciti nevino bespomocno bice i premlatiti mentola sadistu, kao sto nije isto maltretiranje obicnih ljudi zbog nekih sranja i "objasnjavanje" nekih stvari monstrumima koji jebote muce i ubijaju druga ziva bica iz zadovoljstva. Kako ovo mozes da uporedis sa bilo cim drugim sto rade normalni ljudi meni nije jasno.

Edited by IndridCold
Link to comment

Apsolutno. One koji urade ono sa Jozine slike treba silovati pendrekom tri puta dnevno u trajanju od pet godina. Recimo to bi bilo malo vise fer. Ako usput crknu u tom postupku zaista nije nimalo nepravedno.

 

 

I ne, nije isto muciti nevino bespomocno bice i premlatiti mentola sadistu, kao sto nije isto maltretiranje obicnih ljudi zbog nekih sranja i "objasnjavanje" nekih stvari monstrumima koji jebote muce i ubijaju druga ziva bica iz zadovoljstva. Kako ovo mozes da uporedis sa bilo cim drugim sto rade normalni ljudi meni nije jasno.

Više treba da se zapitaš kako tvoj bolesni, sadistički metod kažnjavanja ljudi nije pao na pamet nijednom zakonodavcu u svetu. Kako to niko ne vidi prednosti i lepotu takvih postupaka? Ili ćeš i ti kao Mujica da određiješ onako iz malog prsta ko je ljud a ko nije. Za šta realno ostatak sveta boli ona stvar.

 

Ima kažem kod nekih i bičevanje i odsecanje ovoga i onoga ali ne znam da li baš za mučenje životinja.Treba proveriti. A za gejeve zna se, po kratkom postupku vešala. E to je prava država.  

Link to comment

 

 Ili ćeš i ti kao Mujica da određiješ onako iz malog prsta ko je ljud a ko nije. Za šta realno ostatak sveta boli ona stvar.

 

Vidim i ti određuješ iz malog prsta ko je kriminalac ko nije. Sa jedne strane očekuješ da se stvari rešavaju sudskim putem, sa druge nemaš poverenja u pravosuđe i tvrdiš da su ovi ljudi kriminalci iako nemaš nijednu potvrđenu sudsku presudu protiv njih.

 

Za šta realno ostatak sveta boli kurac. :)

Edited by JozoMujica
Link to comment

Vidim i ti određuješ iz malog prsta ko je kriminalac ko nije. Sa jedne strane očekuješ da se stvari rešavaju sudskim putem, sa druge nemaš poverenja u pravosuđe i tvrdiš da su ovi ljudi kriminalci iako nemaš nijednu potvrđenu sudsku presudu protiv njih.

 

Za šta realno ostatak sveta boli kurac. :)

 

Vođa grupe je ovaj što se desnom rukom hvata za glavu.

 

2r2nody.png

Link to comment

Vidim i ti određuješ iz malog prsta ko je kriminalac ko nije. Sa jedne strane očekuješ da se stvari rešavaju sudskim putem, sa druge nemaš poverenja u pravosuđe i tvrdiš da su ovi ljudi kriminalci iako nemaš nijednu potvrđenu sudsku presudu protiv njih.

 

Za šta realno ostatak sveta boli kurac.

Rekao sam osnovano pretpostavljam, čekam da pravosuđe odradi svoj posao.

 

- Pretnja da će se ugroziti sigurnost neke osobe napadom na život ili telo tog ili njemu bliske osobe je kažnjivo Krivičnim zakonikom kao krivično delo Ugrožavanja sigurnosti. Takođe, pretnje nasiljem mogu biti i elementi drugih krivičnog dela, posebno iz oblasti protiv sloboda i prava čoveka i građanina. Nadležni organi otkrivanja i gonjenja postupaju po službenoj dužnosti kada se za to steknu zakonski razlozi - kaže za "Blic", Branko Stamenković tužilac za visokotehnološki kriminal.

http://www.blic.rs/vesti/hronika/slucaj-levijatan-tuzilastvo-proverava-ko-su-zestoki-momci-koji-prete-zlostavljacima/2k03lnw

 

Pored toga oni sami kažu da jesu sprovodili nasilje, tako da.....su možda to u svari mladi gorani a ja strahovito grešim. Mada ne liče na gorane. :(

Link to comment

Pas nije bespomoćno biće i protiv životinja može se primeniti institut nužne odbrane.

Jao, znamo to Utvaro ali ovde se radi mučenju životinja koje je nedopustivo. Sad će da te izrešetaju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...