Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, cartman said:

A sto se tice broja izdatih kutija Bromazepama mesečnom nivou situacija je zajebana... Mi smo jedan užasno sediran narod i moje je mišljenje da se kroz zdravstvo generalno a sledstveno i kroz zmurenje na oba oka kad je ova grupa lekova u pitanju održava socijalni mir.

 

Dakle pored toga što smo policijska država mi smo i jedna žestoko drogirana država... 

 

Jedan ex pripadnik države mi je svojevremeno objasnio da se zato toleriše i distribucija i upotreba nelegalnih opojnih droga kod nas, upravo zbog socijalnog mira.

Parafraziram ga: zamisli šta bi se desilo kada bi tržište u nas ostalo bez opijata, i svi ti sedirani ljudi se jednog jutra probude otrežnjeni i bez svoje redovne doze? Nastao bi haos u roku od dva dana.

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

Ukratko, ovo* vam je osnovno uputstvo za ponašanje kada vas presretne (naša) policija. Samo poslušno i i polako.

Ako vam se ne dopada što morate tako da se ponizite, a vi se samo prisetite kako je to u Amerikama npr. i biće vam odmah lakše.

 

 

 

*što je kolega Snarc napisao iznad

Edited by Filozof manijak
  • +1 2
Link to comment
32 minutes ago, munze said:

zbog verskih razloga ili ?

Bio sam par puta kaa sam imao kojekakve nesreće

NIsam imao potrebu, da čuknev vo drvo,  ne računam očnog lekara

  • +1 1
Link to comment

@SNARC nemoj da širiš ovoliko podatke koliko se čega troši. Videće neko s vlasti, videće da ne dobija svoj deo pa će da postrože :fantom:

Da se savijam policiji kad ništa ne uradim i ćutim im da me ne bi maltretirali? Bolje grob nego policijski rob. Daš im nokat, uzeće ti ruku.

Link to comment
18 minutes ago, Zlurad said:


Da se savijam policiji kad ništa ne uradim i ćutim im da me ne bi maltretirali? Bolje grob nego policijski rob. Daš im nokat, uzeće ti ruku.

 

 

Jedna od meni omiljenih...

  • +1 1
Link to comment

Zamisli ovo: budeš u pravu, pobediš policiju i sve....

....i ideš doživotno na dijalizu.

 

 

Svoje  bitke treba pažljivo birati.

  • +1 3
Link to comment

Iz preteranog iskustva sa pripadnicima policijskih snaga, na žalost nikada mojom krivicom (nikada dobio krivičnu, jednom prekršajnu zbog diskutabilnog žutog svetla), najgori su novopečeni prašinari i matori lajferi. Likovi koji rade ozbiljne poslove, kao što su krvni delikti (ako se tako kaže) ili narko policajci znaju bolje. Bolji dril, više iskustva, više obazrivosti. Ono što su mene držali 9 sati u stanici zbog tablete i po ksalola, morali su jer je u internom izveštaju omladinac prašinar napisao da delujem kao da sam pod supstancama i da odajem utisak da sam za dalju obradu (bio sam pod 3 mala piva i to je to). Mladi prašinar, kome se noćna smena dizvinete najebala majke što me je priveo pa su morali da "me obrađuju" celu noć a sve posle 8 meseci u službi i želje za dizanjem sopstvenog polnog organa jer je uapsio nekog.

Link to comment
Ukratko, ovo* vam je osnovno uputstvo za ponašanje kada vas presretne (naša) policija. Samo poslušno i i polako.
Ako vam se ne dopada što morate tako da se ponizite, a vi se samo prisetite kako je to u Amerikama npr. i biće vam odmah lakše.
 
 
 
*što je kolega Snarc napisao iznad
teshko bash da je jednostavno bivanje pristojnim u komunikaciji - ponizavanje unsure.gif

ili hocesh da kazesh da gradjani reaguju odmah nogom uglavu? mislim, pridje mi pandur da mi trazi neshto, moja prva reakcija je, ono, da pomognem choveku, jer nema on meni shta da trazi, realno [emoji38]ol:

ne govorim pritom o policijskom maltretiranju, ima josh do toga unsure.gif



sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



  • +1 1
Link to comment
Just now, gospa buba said:

ili hocesh da kazesh da gradjani reaguju odmah nogom uglavu? 

 

Ovo. Više puta sam viđao kako se građani ophode ovako kad ih zaustavi organ prisile, i onda im posle bude žao. (Građaninima, ne i organu)

Link to comment
27 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Ovo. Više puta sam viđao kako se građani ophode ovako kad ih zaustavi organ prisile, i onda im posle bude žao. (Građaninima, ne i organu)

 

Stvarno? Hm, to nisam viđao... sigurno da posle bude žao.

 

Svaki put kad me zaustave meni bude neprijatno i smešno, tako me jednom, pre neki mesec, interventna startovala u kolima, zaustavili, prošli ispred, okrenuli i vozač-vozač se namestili, kaže čovek, je li, kako se ti zoveš i prezivaš, tako i tako, aha, a je l se mi znamo od ranije, (polusmeh) mislim da ne, aha, kako se beše prezivaš, tako... ... i otperjaše, ni hvala ni ćao. A meni ostade retardirani osmejak koji me je verovatno, po ko zna koji put, izvukao drndanja.

Da sam išao đonom pisao bih verovatno kako panduri biju i za najmanju stvar (što opet imam utisak da jeste tako)...

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...