Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

pa ja ono polazim uvek od ideje da rade neki poso koji im neki drugi drkadzija reko da rade, neki bezlichni cajlonci, dok ne uhvate greshkom kamion jovanjice i onda jao svima dry.png

u tom smislu, shto bi se (a) meshali bez velike potrebe (b) produzavali veshtachki trajanje meshanja bez velike potrebe unsure.gif

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto







Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

E ovo za C&A...
Izgleda da su prevaranti (C&A) 8 godina radili ovu šemu i mislili da mogu večno.
Naravno postavlja se pitanje ko je u državi žmurio na to....



....shiit has hit the fan.

Link to comment

neko je morao.

danas 'rasprodaju' po punoj ceni :isuse:

nema probanja po radnjama, rade dve zene u zemunu, svaka na po jednom spratu, vec su ih otpustili...

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment

 

10 hours ago, Plajvi said:

Jebote, GDE su te apoteke sto ih daju bez recepta? 

OMG, it is full of stars!!!:wub:

 

8 hours ago, cartman said:

A sto se tice broja izdatih kutija Bromazepama mesečnom nivou situacija je zajebana... Mi smo jedan užasno sediran narod i moje je mišljenje da se kroz zdravstvo generalno a sledstveno i kroz zmurenje na oba oka kad je ova grupa lekova u pitanju održava socijalni mir.

Zato ja i glasam da prestanu da žmure i da konaćno dobijemo revoluciju kakvu ova govna zaslužuju.
 

30 minutes ago, Frank Pembleton said:

E ovo za C&A...
Izgleda da su prevaranti (C&A) 8 godina radili ovu šemu i mislili da mogu večno.
Naravno postavlja se pitanje ko je u državi žmurio na to.

Znači C&A su krivi?

Tako mi je i delovalo na osnovu ovog objašnjenja što je okačio @mraki. Ne bi kompanija kupila prnje sa tržišta da nije kriva.

A i teško - ali baš teško neko može da izlažira kompaniju i njenog špeditera i da uvozne profakture glase na C&A… baš teško.

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, gagilija said:

Ja cu da se samoubijem, tamo se oblacim od kad su otvorili i imaju normalne brojeve

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 

+1

Link to comment
2 minutes ago, gagilija said:

Ja cu da se samoubijem, tamo se oblacim od kad su otvorili i imaju normalne brojeve

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 

+1.

Jedino su oni imali i muške i ženske pantalone i farmerke, a da može nešto i da ti stane u njih, da nisu kao helanke za decu, dužine do članaka.

Link to comment

Eto vas sad. Umesto da zovete da se udružimo, osnujemo firmu i popunimo tržišnu nišu, vi u kukanjac.

 

Žurim sad, moram da idem da zajebavam ortaka koji tamo kupuje gaće. Što si kupovo, kupovo si.:fantom:

 

edit.

P.S. Firmu treba da nazovemo Cakana & Andjelija duing biznis

Edited by pt 2.0
  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Ne nego A&C


Ja ne mogu da verujem da bi Nemci to sebi dozvolili, i to samo u Srbiji. Ipak je to ozbiljna kompanija, a ako ih je država-carina zajebala (sto mi je verovatno ipak) i ja bih se pokupila i otišla i rekla jebte se aufiderzen (znam da se pise auf wieder sehen)

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk

Link to comment

Hmmm… ali zar nisu ti suviše veliki u obavezi da pre svega brane svoj ugled i reputaciju kompanije (faktori koji itekako igraju ulogu u njihovim (potencijalnim) profitima).

I još 1 stvar nisam skontala - GDE je završavala ta kineska roba?

 

@Ptica trkacica I feel you, sis.

Pola mi se srca otkinulo kad je otiśao MEXX, a druga polovina kad ode Marx & Spencer. 

Edited by pt 2.0
  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, gagilija said:

Ne nego A&C


Ja ne mogu da verujem da bi Nemci to sebi dozvolili, i to samo u Srbiji. Ipak je to ozbiljna kompanija, a ako ih je država-carina zajebala (sto mi je verovatno ipak) i ja bih se pokupila i otišla i rekla jebte se aufiderzen (znam da se pise auf wieder sehen)

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 

Moguće je da Nemci i nisu dozvolili nego je lokalni menadžment muljao. Ne bi bio prvi put da se tako nešto desi.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, pt 2.0 said:

 

@Ptica trkacica I feel you, sis.

Pola mi se srca otkinulo kad je otiśao MEXX, a druga polovina kad ode Marx & Spencer. 

Da, da.

Mexx je imao fenomenalne suknje, sakoe i 'aljine, i poslovne, a i 'nako.

 

Pre je bilo da sve što ja volim od kozmetike i šminke kad tad prestane da se uvozi kod nas, a sad počela i garderoba da mi odlazi :cry::cry:

 

I ShoeBeDo se zatvorio i sa njime odoše i ART, najbolje cipele na svijet :cry:

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...