Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

6 minutes ago, Ptica trkacica said:

Da, da.

Mexx je imao fenomenalne suknje, sakoe i 'aljine, i poslovne, a i 'nako.

Mexx je imao sve fenomenalno. Ako nekad otvorimo temu “odeća koju imate oko 20 godina” ima da okačim sve slike svoje Mexx odeće tu. 

 

6 minutes ago, Ptica trkacica said:

I ShoeBeDo se zatvorio i sa njime odoše i ART, najbolje cipele na svijet :cry:

To je marka moje  sestre.

Ali zar nemaš ART cipele na Terazijama, ona radnja cipela (sad mi stao mozak i ne mogu da se setim naziva radnje - a svaki jebeni dan prolazim pored i neretko kupujem sandale i baletanke tu) blizu velike Komercijalne banke na ćošku?

Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, pt 2.0 said:

Mexx je imao sve fenomenalno. Ako nekad otvorimo temu “odeća koju imate oko 20 godina” ima da okačim sve slike svoje Mexx odeće tu. 

 

To je marka moje  sestre.

Ali zar nemaš ART cipele na Terazijama, ona radnja cipela (sad mi stao mozak i ne mogu da se setim naziva radnje - a svaki jebeni dan prolazim pored i neretko kupujem sandale i baletanke tu) blizu velike Komercijalne banke na ćošku?

To je FlyLondon, oni prodaju uglavnom svoju obuću, a imaju baš skroman izbor Arta, pa više ni ne zalazim.

 

Imam bar 10-ak pari njihovih čizama i cipela, nikad ništa bolje nisam kupila.

 

Neke su stare i preko deset godina, a kao nove izgledaju, ni ogrebale se nisu, čak ni štikle.

 

Plus upala u ove poplave nekoliko puta u njima i ništa, a ne zahtevaju ni neko specijalno održavanje.

 

Mada, često dobijam komentare da su previše ekstravagntne i da to niko normalan osim mene i nije kupovao, pa su zato i zatvorili :lolol:

 

 

 

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, Ptica trkacica said:

To je FlyLondon, oni prodaju uglavnom svoju obuću, a imaju baš skroman izbor Arta, pa više ni ne zalazim.

 

Imam bar 10-ak pari njihovih čizama i cipela, nikad ništa bolje nisam kupila.

 

Neke su stare i preko deset godina, a kao nove izgledaju, ni ogrebale se nisu, čak ni štikle.

 

Plus upala u ove poplave nekoliko puta u njima i ništa, a ne zahtevaju ni neko specijalno održavanje.

 

Mada, često dobijam komentare da su previše ekstravagntne i da to niko normalan osim mene i nije kupovao, pa su zato i zatvorili :lolol:

 

 

 

 

Daj neku sliku tih cipela, baš nemam predstavu?

Link to comment
6 minutes ago, Ptica trkacica said:

 

Ah, to je "zvezdica"! Vidjala sam neke njihove sandale u Nemačkoj, a moja drugarica je u Srbiji nosila neke njihove cipele sa debljom štiklom, ne znam kako se zove ta vrsta.

 

Mada, za ove bi trebalo hapsiti

https://www.the-art-company.com/es/es/botines-mujer-art-core-2-1643#variant=5336

:puke:

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
11 minutes ago, Filozof manijak said:

Društvo se raspada, a društvanjce divani o brendovima :fantom:

Šta hvali, kad propadamo da propadnemo barem dostojanstveno :evilsmile:

  • +1 3
Link to comment
Eto vas sad. Umesto da zovete da se udružimo, osnujemo firmu i popunimo tržišnu nišu, vi u kukanjac.
 
Žurim sad, moram da idem da zajebavam ortaka koji tamo kupuje gaće. Što si kupovo, kupovo si.:fantom:
 
edit.
P.S. Firmu treba da nazovemo Cakana & Andjelija duing biznis
pusti ti to, ja sam danas svratila po zalihu gaca! :dry:

najbolje da cu u zagreb da idem po gace [emoji38]ol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...