Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Just now, Moća said:

S obzirom da ima 13 godina nece snositi nikakve zakonske posledice.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

 

Pa i ne pričam o tome.

 

Igrom slučaja (dok sam odrastao) upoznao sam dosta takvih, izmedju ostalog i onog što sam (na prošloj strani) pomenuo, tu nikakva lepa reč i resocijalizacija ne pomažu.

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dozvoliti, cak i detetu, da te udari je za mene veliko NO. 

 

Mekani ste mnogo.

 

U osnovnoj sam imala jednog koji je maltretirao decake, najveci od svih, popio je shamar takav od mene, da i dan danas kad me vidi, nije mu sve jedno. A duplo veci od mene. Ko bubica je posle bio. Posle cujem tukao i roditelje, bio u zatvoru... Svim tim siledzijama treba stati na put odmah. Nek ih norveska rehabilituje

 

Nema prava niko nikog da pipne i tacka 

 

 

Edited by mustang
  • Haha 2
Link to comment
Just now, mustang said:

 

Klin se klinom izbija

poznato je to, nasilje nikad ne rađa nasilje, uvijek ga zapravo zatomljuje. Zato su sva ona djeca iz familija gdje su bila izložena nasilju obično fine mice, bez ikakvih trauma. 

Link to comment
30 minutes ago, Jeremija said:

Delovao prilično glup(o)

 200.gif

A brzo se došlo do sahrane, užasno mlad je umro...

 

pa eto, potrošna roba u tom svetu.

 

ovo je poražavajuće u Kikindi, najcrnje je što će mali divljak da bude izvikan za glavnu facu u školi.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Valkyrie said:

 

pa eto, potrošna roba u tom svetu.

 

ovo je poražavajuće u Kikindi, najcrnje je što će mali divljak da bude izvikan za glavnu facu u školi.

 

Baš to, ljudi ne mogu da shvate, ali jednostavno ima ljudi (dece) koji su nepopravljivi. A što se tiče kazne, ne mora neophodno da to bude neko novo nasilje, dovoljno bi (na primer) bilo da se takvi do 18-te šalju u specijalne vaspitne ustanove, pa nek se tamo medjusobno druže.

Link to comment

Ja ne pričam o tome kako ovog kazniti ili (eventualno) rehabilitovati, već ovo "au ala bi mu ja nalupao šamare". Pa ono, ko je u tom fazonu, nek se bavi MMA, nego ovdje ljudi traže moralno opravdanje (klinac debil polomio doktora, može li bolji razlog) da se autuju kao nekakve tabadžije, da ne upotrijebim neku grđu riječ. 

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
8 hours ago, Valkyrie said:

 

pa eto, potrošna roba u tom svetu.

 

ovo je poražavajuće u Kikindi, najcrnje je što će mali divljak da bude izvikan za glavnu facu u školi.


Verovala ili ne, to nije najcrnje.

Crnje je to sto je kao i s vakcinacijom i gomilom drugih drustvenih pojava 50/50 mnjenje™. Gomilu komentara sam video i cuo 'tako mu i treba (lekaru) kad se kurci stalno', 'mali je uradio ono sto mi drugi nemamo muda da uradimo', i slicno.

Bukvalno 100% situacija odgovara naslovu topica.

Lyrics

 

Edited by Plajvi
  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
poznato je to, nasilje nikad ne rađa nasilje, uvijek ga zapravo zatomljuje. Zato su sva ona djeca iz familija gdje su bila izložena nasilju obično fine mice, bez ikakvih trauma. 
Neka piju elektrolite.
A i poneki šamar... Jbga to se ne računa...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Razmišljao sam o ovom slučaju, kako bih sam odregovao da sam na mesto tog doktora.

Jbg, kad se mirne i hladne glave piše o ovome, naravno da je prva pomisao da je to i dalje dete, i da bi bilo kontraproduktivno odgovoriti nasiljem.

Ali da meni neko polomi jagodičnu kost tako iz nevezuše, (pod uslovom da ostanem pri svesti) mislim da bih ga sabio u zemlju od batina jer bi mi pala klapna, tj.ušao bih u crveno - kako se inače kaže. Jbg, reakcija u afektu i sužene svesti.

 

esid: potreban je nadljudski napor volje odgovoriti pacifistički na takvu agresiju

Edited by Filozof manijak
  • +1 2
Link to comment

Pa da.

 

Ne znam, pokusavam da doprem do psihe lekara kako je uspeo da bude bijen, da ne da bar malo otpora. Ako je takav pacifista,onda je on opasan mazohista. A mozda se usokirao covek, kukavicluk, strah. Sve u svemu zbog takvih slabica se salje slika drugima da mogu da rade sta hoce 

 

Treba uvesti zakone da odgovaraju i zatvore za maloletna lica. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...