Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, Moća said:

Ovde je mali za samaranje.

pa kod ovakvih tvrdni nikad nije poenta u prevaspitavanju mladih, već što se ima dovoljno moralne opravdanosti i nadmoći da ti našamaraš nekog, da malo izbaciš taj poriv. 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Već sam pisao, ali nije zgoreg ponoviti. Imali smo u osnovnoj školi jednog takvog, maltretirao decu, pravio problema nastavnicima, otac bio bolećiv, nije hteo da ga dira, govorio kako mu ne može ništa, itd...

 

 

Epilog - završio u Vidimo se u Čitulji, bila i njegova sahrana tamo...

Edited by Jeremija
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, James Marshall said:

pa kod ovakvih tvrdni nikad nije poenta u prevaspitavanju mladih, već što se ima dovoljno moralne opravdanosti i nadmoći da ti našamaraš nekog, da malo izbaciš taj poriv. 

E jebi ga sad svako normalan bi imao poriv da nasamara dete koje pesnicama polomi doktoru jagodicnu kost zato sto je mali dzukela a ne zato sto ima poriv da samara nekog.

  • +1 3
Link to comment
Just now, gospa buba said:

pa jeste, al dok se doshlo do sarane :unsure:

 

 

Delovao prilično glup(o), nikad ne bih pogodio da će se baviti kriminalom, pogotovo ne na tom nivou.

 

A brzo se došlo do sahrane, užasno mlad je umro...

Edited by Jeremija
Link to comment
1 minute ago, Moća said:

E jebi ga sad svako normalan bi imao poriv da nasamara dete koje pesnicama polomi doktoru jagodicnu kost zato sto je mali dzukela a ne zato sto ima poriv da samara nekog.

ne bi. Zašto bi šamarao dijete, kakvo god da je. Zašto bi šamarao bilo koga? Je li stvarno to poriv nekog "normalnog"? 

Druga stvar, svi uvijek misle na to "drugi ga drže, ja ga šamaram". Ako je mogao doktoru da slomi jagodičnu kost, pa možeš misliti šta bi uradio svakom od forumaša, ovdje smo svi stalno kod doktora.

Ali ja baš govorim o tom "drugi ga drže, ja ga šamaram" porivu, a ne nekoj ferki. U dubini duše vrlo sadistički poriv. 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Moća said:

E jebi ga sad svako normalan bi imao poriv da nasamara dete koje pesnicama polomi doktoru jagodicnu kost zato sto je mali dzukela a ne zato sto ima poriv da samara nekog.

 

Ako je dovoljno star i drzak da doktoru lomi jagodičnu kost, dovoljno je star i da snosi konsekvence.

  • +1 1
Link to comment
ne bi. Zašto bi šamarao dijete, kakvo god da je. Zašto bi šamarao bilo koga? Je li stvarno to poriv nekog "normalnog"? 
Druga stvar, svi uvijek misle na to "drugi ga drže, ja ga šamaram". Ako je mogao doktoru da slomi jagodičnu kost, pa možeš misliti šta bi uradio svakom od forumaša, ovdje smo svi stalno kod doktora.
Ali ja baš govorim o tom "drugi ga drže, ja ga šamaram" porivu, a ne nekoj ferki. U dubini duše vrlo sadistički poriv. 
Naravno da ne mislim "drugi drze a ja samaram" i takav olos(a mozemo reci dda je olos) samo batine razume.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment
 
Ako je dovoljno star i drzak da doktoru lomi jagodičnu kost, dovoljno je star i da snosi konsekvence.
S obzirom da ima 13 godina nece snositi nikakve zakonske posledice.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, Moća said:

takav olos(a mozemo reci dda je olos) samo batine razume.

daj Moćo jbt. Zatvori ga, prevaspitavaj ga, ali to "batinama na batine", mislim, tu je problem ovo što ja pričam, što svi posežu za nekakvim batinama, čemu to pripisivanje fizičkom nasilju nekakve ultimativne moći razumijevanja. Možda ima onih koji ni batine ne razumiju, sretao sam ja i takve. Koliko god puta da ga izmlate, on ponovo pravi sranja. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...