Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

da, dobio je i zabranu upravljanja vozilom u trajanju od 12 meseci. i ovo se uključuje u tih 11 ili 8 štagod. a to da će zaista samo sedeti u kući tih 8 meseci :tongue:.
akome ove vijuge služe, desilo se i neko sporazumevanje sa ocem devojke.
Da ja se sećam da je otac devojke davao neke izjave, koje su izgledale kao da je bilo nekog "dogovaranja"

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

18 minutes ago, djordje geprat said:

da, dobio je i zabranu upravljanja vozilom u trajanju od 12 meseci. i ovo se uključuje u tih 11 ili 8 štagod. a to da će zaista samo sedeti u kući tih 8 meseci :tongue:.

akome ove vijuge služe, desilo se i neko sporazumevanje sa ocem devojke.

 

Cekaj bre, on ce moci ponovo da drzi volan i pritiska gas?

Link to comment

ja.

 

moj stav je da bi svakom ko je pravosnažno kažnjen za prekšaj u saobraćaju a koji je za ishod imao smrt, trebalo doživotnu uskratiti pravo na vožnju bilo čega. uključujući i električni trotinet.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Frank Pembleton said:

Da ja se sećam da je otac devojke davao neke izjave, koje su izgledale kao da je bilo nekog "dogovaranja"

.... Shiit has hit the fan!
 

Aha, bio na Pinku... Pretnaj ili pare? Ili oboje?

Link to comment

bio je otac devojke koji je valjda razveden i nema veze ni sa devojkom ni sa famlijom ko zna od kad, tako da je poslužio za PR na Pinku, ali ne bih rekao da je mogao da sklopi neki dogovor sa tužilaštvom

Link to comment

Uh, to je definitivno upalo u top 3 najodvratnija i najmučnija događaja ove vlasti. Do sad. Mislim da ga je intervjuisala Goca Uzelac.

Link to comment
9 minutes ago, levi said:

bio je otac devojke koji je valjda razveden i nema veze ni sa devojkom ni sa famlijom ko zna od kad, tako da je poslužio za PR na Pinku, ali ne bih rekao da je mogao da sklopi neki dogovor sa tužilaštvom

imao je ko da sklopi taj dogovor

Link to comment
23 hours ago, ToniAdams said:

nisam ni znao da ima to naselje

to su ona naselja oko padinske skele, glogonjski rit, jabučki rit... tu su se zidale zgrade za radnike pkb-a. čak mislim da se jedan deo zidao za rukovodioce, pa je i solidan... a sad se stanovi tamo prodaju za 15 hiljada, dvosoban... ali nema bukvalno ničeg okolo. skoro da nema ni prevoza. vidiš da se ljudi jedu među sobom.

Link to comment
3 hours ago, slepa živana said:

to su ona naselja oko padinske skele, glogonjski rit, jabučki rit... tu su se zidale zgrade za radnike pkb-a. čak mislim da se jedan deo zidao za rukovodioce, pa je i solidan... a sad se stanovi tamo prodaju za 15 hiljada, dvosoban... ali nema bukvalno ničeg okolo. skoro da nema ni prevoza. vidiš da se ljudi jedu među sobom.

deluje kao naselje iz snova za mene

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...