Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 minutes ago, Caligula said:

 

Shvatam ja sasvim dobro, u tome je problem. Nije o tempora o mores, ovo je vec druga dimenzija sranja.

 

Prosto, u skole se ne zovu influenseri niti ekskurzije treba da obilaze zadruge i Raznatovica kuce. Jedno je YT kontent, sasvim drugo legitimizacija besmisla.

 

Jok, treba deca da idu po Atinama i Budimpestama i da se tamo opijaju i drogiraju..jer koga realno boli smoki za Partenon i Lancani most. 

Bolje da ih vodis tamo gde zele..a ko nece da ide, sedi gajbi i sprema lektiru. 

 

I bolje da im dolaze "influenseri" nego kao sto je moja generacija radila u gimnaziji iz informatike Pascal do 2000. jerbo je profesor umeo samo to i nije bio u ljubavi sa windows-om.

Link to comment

Te navodnike cak i razumem, ne postoji srpska rec za te debile ( uticajdzija? uticajnik? )

 

"influenser" bas uzasno

 

@SNARC malo mesas grandmaders and frogs

Edited by Caligula
Link to comment
Just now, ToniAdams said:

brt bolje ekskurzija do peste sa pijanstvom nego dropljica u skolskom dvoristu.

ili propustan nesto?

 

Propuštaš korolu i nemogućnost organizovanja ekskurzije.

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Gorivo u vodovodu

Pola Banata leži na zalihama zemnog gasa, a ovamo kukamo kako smo siromašni :fantom:

 

ladno ne treba bojler da greje vodu :D

Link to comment

ne znam da li je supstitut za ekskurziju, no kapiram da im je ovo jedno retkih događanja tokom ove školske godine

Edited by Filozof manijak
Link to comment
Just now, ToniAdams said:

ah, ovo je znaci umesto ekskurzije?

pa ok, bitno da je forma zadovoljena.

 

Dovoljno sposoban direktor skole bi nasao nacin da se ugradi i naplati dolazak influensera. 

 

Ali..slabi kadrovi danas. 

 

 

@Caligula

Te zajebajem bre..rileks..ti si.jedan od retkih koji se jos uvek zgrazava na naprednjacku svakodnevicu Srbije.

Link to comment
12 minutes ago, SNARC said:

 

@Caligula

Te zajebajem bre..rileks..ti si.jedan od retkih koji se jos uvek zgrazava na naprednjacku svakodnevicu Srbije.

 

Pa kada mi lome mozak svaki dan po nekoliko puta.

 

Ovo je globalni trend, nije to problem, ali racunam da se u po francuskim osnovnim skolama ovo ne desava. Imaju brate klinci sajmove i ivente za te stvari, za druzenje sa jutjub kretenima, i ko hoce on ide. Ovo je drugo, moje dete treba da organizovano gleda u skoli kako njene drugarice iz odeljenja vriste kada se pojavi neka karakondzula koja mesa dupetom i podrazava Vucica. Kako da joj objasnim zasto vriste i jos teze, kako da joj objasnim sta je tu lose?

 

Nije zgrazavanje brt, gnev je.

 

 

Edited by Caligula
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...