Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, levi said:

pa dobro vole je klici iz nekog razloga, šta sad. nekad je Branko kockica pravio gužvu po školama, pa se ispostavilo da je i on naprednjački retard

 

Ne mozes reci da su njegove emisije za decu bile lose, kakav god da je on posle postao.

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, ToniAdams said:

ne znam jel fora, ali ako me secanje ne vara, moguce da nije #nijesedesilo

 

 

sjajno. sada bi bilo za očekivati u školama kik boksera veljka, preduzetnike veselinovića i radojičića, influenserke ajfon i staniju, influensera kristijana, i kojekakve slične

Link to comment
5 minutes ago, Caligula said:

 

Pa kada mi lome mozak svaki dan po nekoliko puta.

 

Ovo je globalni trend, nije to problem, ali racunam da se u po francuskim osnovnim skolama ovo ne desava. Imaju brate klinci sajmove i ivente za te stvari, za druzenje sa jutjub kretenima, i ko hoce on ide. Ovo je drugo, moje dete treba da organizovano gleda u skoli kako njene drugarice iz odeljenja vriste kada se pojavi neka karakondzula koja mesa dupetom i podrazava Vucica. Kako da joj objasnim zasto vriste i jos teze, kako da joj objasnim sta je tu lose?

 

Nije zgrazavanje brt, gnev je.

 

 

 

Naucis da varis cevi, lepis plocice ili vozis kamion ili viljuskar..i odes sa sve detetom odavde.

 

U suprotnom, docekaces duboku starost kao covek pun gneva i gorcine..jerbo narod hoce ovo ovako danas.

  • +1 1
Link to comment

Jebemu miša, jel iko uopšte konstatovao ovaj post?

 

3 hours ago, Tihajeza said:

Devojka jeste neki prvak u tekvondu, medalje, evropsko prvenstvo, Balkanske igre, pri tom studira fizičku hemiju, bila vukovac itd....

Ali, iako je zamišljeno da priča samo o o sportu i ona je to odmah najavila, 99,99% dece (a i roditelja, preko dece) je došlo i zna je zbog tiktoka i izbora za miss, pa se pretvorilo u gužvu za uzimanje autograma i slikanje. 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

ne znam jel fora, ali ako me secanje ne vara, moguce da nije #nijesedesilo

i meni se nešto javlja da mi je neko pričao da mu je dolazio u školu

Link to comment

LIJEPA, A OPASNA Misica pokazala kako se OBRAČUNATI SA LJIGAVCIMA i  nasmijala pratioce (VIDEO) - Srpskainfo

 

 

Iskreno, ja do juče nikad nisam čula za Saru Damnjanović (nit imam školsku decu, a ni tiktok), ali se nisam zakačila za prvo zgražavanje i FB rant koji je usledio. 
Izvedba tog gostovanja po školama je ispala dosta nespretna, a možda su mediji i FB jedva dočekali pa vest preinačili i sport potpuno izbacili iz nejednačine, pa je od svega ostalo "gle ko nam vaspitava decu". Ako je među decom toliko poznatija po tiktoku, fotomodelingu nego po sportu, možda, samo možda njeno pozivanje u škole maši poentu (nemam pojma koliko je poznata zaista).
A ti što se sa setom sećaju kako su im u škole dolazili pisci/naučnici/akademici, neka objasne kako li se društvo od takve dece napravilo na ovakvu kaljugu.

 

Link to comment
1 minute ago, Ros said:

u moju seosku skolu su pocetkom 80-ih dolazili Mira Aleckovic, Grozdana Olujic i Mika Antic :ziga:

 

 

Pa to ti kažem: 80-ih dolazili Mika Antić, Alečković, a sada ti je došao Vučić, Slina, Bizon, kurta, murta (i neće da odu). Šta je tu za :hail:?????

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...